Wpis z mikrobloga

W sumie miałem coś napisać, że te auta to takie klasyki, jak z Tavrii pełnoprawne auto, że nie są warte swojej ceny, że są za młode i zbyt pospolite itp. ale zastanawiam się czy warto, bo zaraz ktoś powie, że mają NISKI PRZEBIEG albo PERFEKCYJNY STAN, albo NIE MUSISZ ICH KUPOWAĆ JAKCI NIEPASUJE


http://www.gieldaklasykow.pl/volkswagen-passat-b4-1994-17900-pln-biala-podlaska/
http://www.gieldaklasykow.pl/mercedes-cls-500-c219-2005-84000-pln-pruszkow/ - klasyczny merol i pastuch



#bekazgieldyklasykow #motoryzacja #samochody
SonyKrokiet - W sumie miałem coś napisać, że te auta to takie klasyki, jak z Tavrii p...

źródło: comment_5JmiWGfZIOK9zKKRk1YpevZOTwntRlSf.jpg

Pobierz
  • 27
@SonyKrokiet: ta gielda tfu klasykow to jest najwiekszy rak ogloszen motoryzacyjnych, gowno złomy, golasy, jakes dziadostwa za chore pieniadze. Ja rozumiem ktos sprzedaje E36, coupe, 2.8 czy tam M3, zajebisty stan, dwóch właścicieli z czego pierwszy to dziadek obecnego, pełna historia od nowości, fajne wyposażenie. I sobie życzy np 25k. OK. Ale nie #!$%@?, seba idiota wystawia 318 sedan xD golas bez totalnie niczego, 14 wlascicieli z czego ostatnich 5 brak
@SonyKrokiet:

Uwierzcie, że renowacja kiepskiego egzemplarza wyniesie Was więcej niż zakup tego, a efekt będzie daleki od oczekiwań. I właśnie dlatego warto kupić to auto, a nie słuchać uwag osób żyjących wciąż cenami sprzed dekady i twierdzącymi, że za Poloneza nie wolno dawać więcej niż 10 tysięcy złotych. Nie tylko wolno, ale i trzeba...


Jakie to są cholerne zwierzęta, kuźwa, generalny remont głupiego Tico, czy Cinquecento to utopienie pewnie ponad 10
@jaroslaw_madry: GÓWNO PRAWDA - mam auto, które jest warte z tysiąc. W sytuacji, kiedy właduję w niego powiedzmy 20k, to będzie warte max 3-4k, a nie 20k; poza tym, na jakiej podstawie miałbym żądać 20k za dany egzemplarz, skoro to żadne młode auto, ani super wersja wyposażeniowa, a tych aut jeździ względnie dużo po drogach? Podobnie jest z tymi klasykami, większość to biedawersje, których jedynym "atutem" jest przebieg - no ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SonyKrokiet: to po prostu jest biznes.
Coś jak kult starych bmw gdzie ceny potrafią być zaporowe nawet jeśli auto to #!$%@? gruz. No ale panie w końcu to bunia, tam to silniki były nie do #!$%@?, tylni napęd, niemiecka motoryzacja. Seba w końcu dbał i #!$%@? remont czyt. umył auto, a jak miał gest to nawet założył "nowe" kapcie ale obowiązkowo nadlewy lub używki. Po czym pojeździł z rok czasu i