Wpis z mikrobloga

Hej,

mam na odlanie następujące zapachy:
Chanel - Allure Homme Sport Eau Extreme - 38ml z flakonem, cena 152zł
Salvatore Ferragamo - Casual Life - 1,4/ml /do odlania 50ml (testuje go drugi tydzień i kto by się spodziewał, że tak tiramisu z cytryną może super siedzieć, zlewam się nim ostatnio :D)
Versace - Pour Homme - 1,7ml /do odlania 10ml
Versace - Dylan Blue - 1,7/ml /do odlania 20ml
Cyrus - White - 0,7/ml /do odlania 10ml

Paczkomat - 15
Poczta Polska - 14
Odbiór osobisty - 4zł, bo przecież magazynowanie flakonów w Warszawie kosztuje, nie? (żartuje, powinienem dopłacać Wam za to xD)

Jak ktoś weźmie całość to dorzucę flakon Lanvin - Eclat damski (jest tam może 2ml jeszcze) i ze dwie próbki jakie będe tam miał.
E tam, jak ktoś najwięcej weźmie to go do przesyłki wrzucam, bo po co mi zabierać tylko miejsce :)

#perfumy #rozbiorka
  • 16
@vizori
Oki, dam Ci jeszcze tego Lanvina, bo leżał w kącie. Dzisiaj go odgrzebałem i jest mi absolutnie nie potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także jakby ktoś chciał to 40ml Casual Life i 10ml Cyrusa mam :)
@24GHzWireless
Na początku byłem nastawiony tak pół na pół, że jest spoko, ale nie ma szału, ale potem, po globalach kolejnych mówię, że cholera jest serio kozak i kolejny raz przełamałem swoją jakąś barierę, że tiramisu i cytryna?
Jak to może współgrać?
Tutaj współgra super i do tego parametry również bardzo dobre :)
@roman_z_piwnicy
To zostało 20ml Casual i jeśli nie będziesz chciał na pusto paczki brać, to coś tam może się
@sunny-d:
Czysty, uniwersalny zapach na lato, który się sprawdzi jako casual pod podkoszulkę jak i pod krawat.
Parametry również ma w porządku na mojej skórze.
Mój wypust jest z początku 2018 roku i nie mam co narzekać.
Dobry wybór świeżaka na prezent według mnie, dla osoby która nie poszukuję jakiś mega olfaktorycznych doznań, rodem z niszowych, czy arabskich perfum :)