Wpis z mikrobloga

Moja kuzynka jest najlepszym przykładem tego jaki sralnik w głowie robią dziewczynom portale randkowe.
W mojej ocenie 6,5 na 10.
Dostała tyle atencji że uważała się za 10, mówiła że jak jakiś facet na nią nie spojrzy to znaczy że jest gejem. Na imprezy przestała chodzić bo faceci bajerowali jej ładniejsze koleżanki a ona #!$%@? siedziała całą imprezę na dupie.
Kiedyś chciałem przemówić jej do rozsądku, ale tylko wykrzyczała "patrz ile facetów do mnie pisze, nie pisaliby gdybym nie była zajebista. Odpowiedziałem tylko "ok ale spójrz na jakość tych facetów". Dało jej to trochę do myślenia ale następnego dnia znowu była 10/10.

Teraz ma 34 lata i chodzi z jakimś dresem jeżdżącym tanim autem.

Tak sobie myślę, jak taka osoba może być teraz szczęśliwa? Tyle lat wierzyła w swoją zajebistość, w to że może mieć każdego. Pewnie miała w głowie życie w luksusie z jakimś przystojniakiem a skończyła z przeciętnym chłopakiem z osiedla do którego ma ciągłe pretensje i którego nazywa nieudacznikiem.


#zwiazki #badoo #tinder
  • 42
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: Ale to nie tylko portale randkowe. Skoro mówisz 6.5/10 to jak miała nie 34 a 24 lata, założyła szpile i jeszcze była impreza to z pewnością nie jeden Juan, Ricardo i Mokebe ją chcieli zaliczyć, spokojnie mogła mieć kilku(nastu/dziesięciu) facetów 9/10.

Historie takich dziewczyn są smutne, bo po prostu przegapiły swoje okienko kiedy gościa 7-8/10 mogłby przyskrzynić i one doskonale wiedzą, że to co mają do wzięcia teraz jest
  • Odpowiedz
@JimNH777: Na imprezy chodziła z ładniejszymi koleżankami (moimi siostrami) więc wiesz ;p Podrywali ją tylko tacy, którzy jej się nie podobali.
Dlatego napisałem że to wina portali randkowych. Gdyby ich nie było i przebywałaby wokół realnych ludzi szybko zorientowałaby się że nie jest 10/10 i prawdopodobnie obniżyłaby wymagania.
  • Odpowiedz
@JimNH777: jak w tym kawale

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża.
Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża.
Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
"Mężczyźni tutaj mają pracę" - To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: zawsze mnie zastanawia co kieruje ludźmi którzy w pierwszym zdaniu opisują jakim samochodem ktoś jeździ. Jakie to #!$%@? ma znaczenie? Są tacy co się po autach identyfikują nawet. No ten co jeździ tym zielonym passatem po liftingu na czarnych śluzach. No #!$%@? opis jak z Orzeszkowej.
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: toć mówię. Jakie to ma #!$%@? znaczenie jakim autem jeździ? Auto jest wyznacznikiem statusu spolecznego? Mój znajomy nie ma w ogóle auta czy to znaczy że należy do klasy pariasów według twojej miarki?
O poziomie człowieka ma świadczyć jego charakter, pracowitość, zaradność, nawet poczucie humoru. Rzeczy materialne mają znaczenie dla biedoty fizycznej i materialnej. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@damianooo5: pamiętam tylko urywki, ale to było dorzeczy albo coś w tym stylu. I właśnie o tym, że najpierw czeka na księcia z bajki, a potem bierze kogokolwiek. Jutro spróbuje poszukać jak bardzo Ci zależy.
  • Odpowiedz