Wpis z mikrobloga

Moja kuzynka jest najlepszym przykładem tego jaki sralnik w głowie robią dziewczynom portale randkowe.
W mojej ocenie 6,5 na 10.
Dostała tyle atencji że uważała się za 10, mówiła że jak jakiś facet na nią nie spojrzy to znaczy że jest gejem. Na imprezy przestała chodzić bo faceci bajerowali jej ładniejsze koleżanki a ona #!$%@? siedziała całą imprezę na dupie.
Kiedyś chciałem przemówić jej do rozsądku, ale tylko wykrzyczała "patrz ile facetów do mnie pisze, nie pisaliby gdybym nie była zajebista. Odpowiedziałem tylko "ok ale spójrz na jakość tych facetów". Dało jej to trochę do myślenia ale następnego dnia znowu była 10/10.

Teraz ma 34 lata i chodzi z jakimś dresem jeżdżącym tanim autem.

Tak sobie myślę, jak taka osoba może być teraz szczęśliwa? Tyle lat wierzyła w swoją zajebistość, w to że może mieć każdego. Pewnie miała w głowie życie w luksusie z jakimś przystojniakiem a skończyła z przeciętnym chłopakiem z osiedla do którego ma ciągłe pretensje i którego nazywa nieudacznikiem.


#zwiazki #badoo #tinder
  • 42
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: Prawda, ogólnie kobiety mają okropną trudność z ocenieniem własnej atrakcyjności. Wiem to po sobie, bo czasem dostaje sprzeczne sygnały i w sumie to nie mam dokładnie pojęcia jak to wygląda z perspektywy osób trzecich.
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: Czytałam artykuł na ten temat i dokładnie tak samo to wygląda, z tymże dotyczy znacznie większej liczby kobiet, a potem po 30 biorą kogokolwiek i tyle. I potem żyją nieszczęśliwe do końca życia ¯\_(ツ)_/¯ Smutne, ale jakoś mi ich nie szkoda.
  • Odpowiedz
@holly_satan: Bo nie ma atrakcyjności uniwersalnej. Dla jednego będziesz piękna dla drugiego przeciętna dla trzeciego pasztetem. To są mityczne gusta xd Tylko spermiarzom wszystkie się podobają
  • Odpowiedz
@holly_satan: No tak ale takich jest tyle co i klaudiuszów. Też mogłbym powiedzieć że dostaję sprzeczne sygnały bo niektórym atrakcyjnym laskom podobam się bardzo a i zdarzy się pasztet co powie "co wy w nim widzicie" xD Tylko dzięki stwórcy jestem facetem i mam ogólnie rzecz biorąc #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw:

Czytałam artykuł na ten temat i dokładnie tak samo to wygląda, z tymże dotyczy znacznie większej liczby kobiet, a potem po 30 biorą kogokolwiek i tyle. I potem żyją nieszczęśliwe do końca życia ¯_(ツ)_/¯ Smutne, ale jakoś mi ich nie szkoda.


Szkoda mi raczej ich facetów. Przecież one mają w większości w głowie to, że on nie jest ich godzien i dalej żyją iluzją.
  • Odpowiedz