Wpis z mikrobloga

Hej #niebieskiepaski ! Mój #niebieskipasek wraca dzisiaj z ciężkiego poligonu, prawie 2 miesiące spania w dziczy i życie na ch0jowej diecie puszkowej (w sumie to od stycznia był w domu przez jakieś 14 losowych dni). W lodówce chłodzą się już jego ulubione piwerka, jest też dużo innych smakołyków, czysta pościel pachnąca kwiatkami. A piszę o tym bo w sumie sporo tu negatywnych wpisów o niedobrych różowych, które niewątpliwie istnieją, ale pamiętajcie, że są też takie troskliwe i dobre dusze, które dbają o swych ukochanych. Przyjemnej soboty życzę ( ͡ ͜ʖ ͡) #zwiazki
  • 78
  • Odpowiedz
@Pani_Kikitku: ciekawe czy byłabyś taka wspaniała gdyby był codziennie w domu i cię czymś non stop #!$%@?. Bo to żadna sztuka być miłym, dobrym i uprzejmym dla kogoś kogo się nie widziało X czasu... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 667
@Pani_Kikitku: Eh, Wykop w całej okazałości. Piszesz pozytywne rzeczy, cieszysz się z powrotu niebieskiego ale i tak każdy musi napisać coś w stylu "nic mnie to nie obchodzi" czy "tylko przez chwilę jesteś taka wspaniała bo długo go nie widziałaś". Szkoda szczempić ryja. A Tobie Mirabelko udanego dnia z niebieskim :3
  • Odpowiedz
@Pani_Kikitku: Wow, ale ty jesteś niezwykła, patrzcie, przebrała pościel i kupiła jedzenie dla męża! Patrzcie niebiescy, ona jest wyjątkowa, nie taka jak inne dziewczyny. Szacun! Typowa głupia Karyna to by zrobiła awanturę i szlaban na loda, wiadomo :/// ALE JA TAKA NIE JESTEM, PATRZCIE NA MNIE
  • Odpowiedz
Wow, ale ty jesteś niezwykła, patrzcie, przebrała pościel i kupiła jedzenie dla męża! Patrzcie niebiescy, ona jest wyjątkowa, nie taka jak inne dziewczyny. Szacun! Typowa głupia Karyna to by zrobiła awanturę i szlaban na loda, wiadomo :/// ALE JA TAKA NIE JESTEM, PATRZCIE NA MNIE


@puchaty_lis: Słonko przygrzało?
  • Odpowiedz