Wpis z mikrobloga

Czy opłaca się brać za 2 sezon #onepunchman? Bardzo to jest popsute? Jakość animacji jestem przełknąć, bo oglądałem już anime z dużo gorszą animacją (czy też całe tworzone w 3dcg), ale ciekawi mnie czy nowy reżyser, aż tak bardzo wszystko popsuł.
#animedyskusja #anime
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GeneralX: warto obejrzeć, ale mało jest Saitamy (patrząc całościowo) względem 1 części... są lepsze momenty i gorsze, a w 1 sezonie były praktycznie same dobre momenty, ogólnie 2 sezon sporo gorszy od 1 sezonu, niestety, wielka szkoda.
  • Odpowiedz
@GeneralX: Fabularnie? Mi się wydawało, że ten serial oglądało się dobrze dzięki świetnej animacji, a nie fabule, które prawie nie ma xd A właśnie niestety ta animacja w stosunku do pierwszej części to kompletnie inny świat.
  • Odpowiedz
@GeneralX: w porównaniu do 1 sezonu nie jest tak WOW jeżeli chodzi o animacje, ale tez nie jest najgorzej, dość ściśle trzymają się mangi.

@Niosek: Nie wiem czy filerami można nazwać rozterki Saitamy, bo ileż można oglądać jak wpada niszczy wszystko jednym ruchem :P plus w mandze nie jest to wątek oderwany więc tym bardziej ciężko to filerem nazwać, po prostu jego jest mniej nawet w mandze, którą
  • Odpowiedz
@GeneralX: Nie warto, nie warto #!$%@? było czekać. Uwielbiam pierwszy sezon, z mangą I webcomicsem jestem na bieżąco. Ale nie dałem rady przełamać się aby dalej to gówno jakie nam JC Staff zaserwowało oglądać po dwóch odcinkach.

Animacji prawie w tym nie ma. Efekty dźwiękowe to żart. Popsuto świetny soundtrack z pierwszej odsłony. Reżyseria i choreografia walk to jakaś porażka. Osoba odpowiedzialna za kolory powinna dostać wypowiedzenie. Studio stosuje tak
  • Odpowiedz