Wpis z mikrobloga

@wojczilol: no jasne. 319 zł to cena za wersje Shadow lub M 2019. Jest tańszy VapCap M 2018, na VapeFully widzę tylko na zamówienie, ale na allegro nawet są sztuki do 250 złotych. Na VapeFully zawsze jest kod 5%, wystarczy wbić na kanał np. Wiem co Ćpiem, on wrzuca swój 5% kodzik. Stacjonarnie z reguły mają już też sklepy typu dr ziolko
@wojczilol: nie tylko wyglądem, co prawda trochę ma inne nacięcia i tak dalej, ale w 2019 zastosowali inne żłobienia między innymi, nacięcia które chyba miała tylko tytanowa wersja wcześniej. Chociaż powiem ci że na reddicie dużo osób zgłaszało coś że była seria tipów chyba, z którymi były jakieś problemy. Ale ogólnie po prostu wersja z paroma delikatnymi ulepszeniami, wersja 2018 dalej jest bardzo dobrym produktem i nie ma dużej przepaści pomiędzy
@wojczilol potwierdzam to co pisze @qbrq z tymi wadliwymi tipami, ja zamawiałem na vapefully i mi się akurat trafił wadliwy tip, napisałem prosto do dynavap przez formularz zgłoszeniowy i mi wysłali za darmo już dobrego tipa i dodatkowo capa, smycz z ich logiem i wlepe.