Wpis z mikrobloga

Proszę o polecenie #ksiazki na tygodniowy urlop
ostatni co czytałem
-Cisza i spokój. Cała prawda o życiu daleko od miasta - Natalia Sosin-Krosnowska
-Żyj jak rolnik. 100 sposobów jak żyć w zgodzie z naturą - Kampargard Niklas

EDIT:
Zapomniałem o:
-Teoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechświata - S. Hawking
-Powrót z gwiazd - S.Lem - ale mi nie wszedł

Chętnie przeczytałbym jakieś luźne felietony lub książkę z której wyniosę jakąś praktyczną wiedzę , coś o samorozwoju ale napisaną w przystępny sposób
Macie jakieś typy ?
  • 16
@skurvol_Dominik: A o tej nie słyszałem, dopiszę ją sobie do kolejki bo lubię takie książki.A harari też porusza mnóstwo takich tematów.Ogólnie jeszcze więcej książek mógłbym polecić, ale mam tego dużo w różnych formach(papier, audio i e-book) i z różnych dziedzin, więc nie wiem dokładnie co tam lubisz.
@Tajemnicza_Melancholijna_Postac: Bibliotekę mam mocno przekrojową aczkolwiek na fabuły teraz nie mam czasu - bardzo podobały mi się felietony Radziwinowicza ,uśmiechne sie przy clarksonie ale ostatnio mam fazę na naukę różnych praktycznych rzeczy i chętnie pzryjmuję w przystępnej formie taką wiedzę

Z mojej strony polecam Porąb I Spal. Wszystko, Co Mężczyzna Powinien Wiedzieć O Drewnie na przykład :)
@skurvol_Dominik: Ja mam czytnik, papierowe wersje i sporo książek na audiotece.Książki papierowe już mi sporo miejsca zajmują.Tak sobie balansuję między nimi, jak np. sprzątam czy robię coś innego w domu to sobie zawsze czegoś posłucham.Aplikacja oczywiście wznawia ci od tego miejsca w którym ostatnio skończyłeś.