Wpis z mikrobloga

@Niukron @errante no właśnie ani za chudo, ani za grubo, tak jakoś normalnie. Wydaje się chuda, bo chudo w pasie i mało cycków. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ipoproblemie to światło takie bledzące, aż tak blado nie jest. Chociaż w sumie słońca też ostatnio mało, to nie ma jak mniej blado. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@unluckysoap: możliwe, że to przez ten worek. Byle by żebra nie wystawały jak leży na plecach bo to obrzydliwe już (,) A co do cycków to nie jest źle. Co prawda dużo nie widać przez ten worek, ale myślę że jest ok.
@unluckysoap: Ogólnie ja też jestem chudy i bardzo trudno znaleźć coś ciekawego co by z dupska nie spadało i nie wyglądało jak idź stąd i nie wracaj. Trzeba by po sklepach chodzić 24/7 żeby coś ciekawego znaleźć.. Chociaż ostatnio znalazłem jeden z lepszych sklepów gdzie dużo fajnych ciuchów jest, które nawet spoko wyglądają.
@Niukron żadne zebra nie wystają, jest dobrze ʕʔ
Bycie chudym w niewymiarowy sposób to dopiero najgorzej. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przymierzę czasami spodnie, to w łydce ciasno, w tyłku w sam raz, a w pasie odstaje niefajnie. Plus za długie. I teraz jak tu wszystko ogarnąć. ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc rozumiem twój ból, kolego, takie bieganie po sklepach z
@unluckysoap: niewymiarowość niekiedy też ma swoje zalety ( ͡° ͜ʖ ͡°) niebieski pewnie zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°) może spróbuj poszukać jakich fajnych ciuchów w chińskich sklepach. Mimo obiegowej opinii jakość lepsza niż w polskich sklepach stacjonarnych, a cena śmieszna.. tylko musisz się dokładnie pomierzyć i znajdziesz dokładnie to czego szukasz.
@unluckysoap śmiesznie jest jak masz 180cm i wszystko jest na ciebie za krótkie i nie pasuje w plecach, bo mimo bycia szczupłą jesteś proporcjonalnie wszędzie większa od przeciętnej laski 165cm, a ciuchy w rozmiarze L też wiszą, bo są projektowane na grubasów, a nie wysokie osoby XD