Wpis z mikrobloga

@toniaszek: Dzbany do kwadratu

Zabronione jest zatrzymywanie pojazdu na drodze ekspresowej i autostradzie — wyjąwszy przypadki wynikające z sytuacji na drodze — to oczywista oczywistość, ale może nie dla każdego jest oczywiste, że naruszenie takiego prostego zakazu może być kwalifikowane jako przestępstwo (wyrok Sądu Najwyższego z 11 stycznia 2018 r., IV KK 167/17).
  • Odpowiedz
Dzięki za radę Miras wbijaj bordo dalej w swojej piwnicy elo

@toniaszek: Uuuu agresja bo ktoś wypomnial ci twoja bezdenna głupotę? Miejmy nadzieję, że jakiś dobry kierowca wezwie odpowiednie służby.
  • Odpowiedz
  • 149
@toniaszek nie dziwcie się, że tyle słów przeciwko Wam poszło - trochę rozsądku by się przydało.

Bo nie zrozumcie mnie źle, ja akurat dosyć często zabieram autostopowiczów, ale 50% z Was stoi w strasznie #!$%@? miejscach, a wtedy nawet się nie oglądam, bo skoro w głowie nie ma to w nogach trzeba mieć ¯_(ツ)_/¯

Dzida za barierki i iść do zjazdu. Albo pas awaryjny chociaż.

"Ale o co Ci chodzi, przecież ryzyko
  • Odpowiedz
@toniaszek: zdejmijcie te czapki i pokażcie mordy kierowcom. Te kurtki też nie zachecaja. Też łapałem na S7 kiedyś ale był kawałek jezdni wyłączony z ruchu i się koleś zatrzymal
  • Odpowiedz
  • 3
@bkwas: Jasne ja Cię rozumiem i się w 100% zgadzam. Ja zdaje sobie sprawę z ryzyka jakie się z tym wiąże. Tylko bordowcy to widać ze wielkie boldupce których piecze pierścień za to ze ktoś łapie stopa ( ͡º ͜ʖ͡º) . Pozdro z farszem!
  • Odpowiedz
@toniaszek: jakoś się tam znaleźliście. Nie dało rady jak ludzie wysiąść na węźle i łapać na ślimaku? Stoi sie tak, by kierowcę zachęcić do stawania, a nie zakladac, ze jest czubem i zatrzyma sie na srodku eski
  • Odpowiedz