Wpis z mikrobloga

@Cap0: Chciala sie wyszalec i teraz testuje Cie czy do niej wrocisz, najlepiej w ogole zebys teraz za nia latal. Daj spokoj, probowales z autobusem, olala Cie, miej godnosc tez ja olej, zajmij sie soba, to najwyzszy czas i nie sluchaj ludzi typu @promyczek_94 bo pieprzy typowe babskie kocopoly. Jak mowi @Esiia jesli by jej zalezalo to chociazby z Toba porozmawiala. Miej ty rigcz, zdrowka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@promyczek_94: No a co mam mówić? Spoko dajmy sobie czas, idź się spotykać i ruchac z kimś innym a jak ci się znudzi to wróć?
  • Odpowiedz
@Cap0: po tym jak się zachowała to już wszystko jedno.
to o byciu chamskim napisałam przed tym jak powiedziałeś coś więcej.
co nie zmienia faktu, że to co mówiłeś nadal jest chamskie tylko teraz jest uzasadnione XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Cap0 Kopnij w dupe jak ci życie mile i innej szukaj! Nie bądź frajer, bo będą ci rogi przeszkadzać przy wychodzeniu z domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pitaq: Już ją zostawiłem. Napisałem, że gdyby serio mnie kochała tak jak mówi i chciała być ze mną to by tak się nie zachowała. Napisała mi że ona chce czasu i nie szuka sobie nikogo ale jak ja bardzo chce mieć dziewczynę na już i nie potrafię poczekać to żebym sobie szukał. Odpisałem, że z przyjemnością poszukam kogoś normalnego.
  • Odpowiedz
@Cap0 z moją różowa mieliśmy parę razy ostre inby które kończyły się ciszą i brakiem jakiejkolwiek komunikacji przez jakiś czas, ale po 2-3 dniach któreś zawsze pękało i zaczynała się rozmowa, zdarzyło się też że ja lub moja różowa po takiej inbie wsiadało w transport i jechała do drugiej osoby, przegadać to w 4 oczy na żywo (mieszkamy ok 40km od siebie). Takze jak ktoś chce związku i mu zależy to
  • Odpowiedz
@Cap0 zależy też czy ci na niej zależy i jak często takie akcje odwala. Osobiście nawet jak by wróciła to jasno bym zakomunikował że #!$%@? srogo i że jeśli chcę żeby było jak dawniej to musi się postarać. No chyba że takie #!$%@? akcję to dla niej codzienność, to wtedy chyba szkoda życia na męczenie się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szalek995: To druga akcja w tym miesiącu, wcześniej ani razu tak nie było. Mi na niej zależy, ale też nie chce powtórki w razie czego. Jeśli zdecyduje się wrócić to dam jej jasno do zrozumienia, że to ostatnia szansa i później nie ma, że boli. Dzięki za miłe słowo!
  • Odpowiedz
@Cap0 luzik, ja jestem raczej z tych co wola naprawiać niż wymieniać (no chyba że coś się #!$%@?ło tak że zaufania bym nie miał). Jak byś potrzebował pogadać to dawaj znać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz