Wpis z mikrobloga

Mirki chcę kupić #wideorejestrator i wybór raczej padnie na VIOFO-A119S. Pytania w zasadzie mam na tę chwilę 3.

Pojawiają się jeszcze jakieś soczyste promki na niego, czy w związku z tym że nowsze modele są już dostępne, nie ma co czekać tylko brać? (wołam @polu7, @n_____S).

Po drugie czy primo warto dokupić filtr? Czy obraz z nim jest faktycznie lepszy?

A po trzecie czy te zabawki są na tyle bezpieczne że nie spalą auta? Rozumiem że można to tak podłączyć żeby miał ciągły dostęp prądu z aku? Ale wówczas pewnie istnieje możliwość że go rozładuje, zwłaszcza że auto dość często stoi tydzień nie ruszane (ewentualnie myślę nad wyciąganiem wtyczki na parkingu na podjeździe i używaniem tylko ciągłego ładowania z aku na postoju na obcych parkingach).

#samochody #elektronika
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madstorm: taniej raczej nie będzie niż te ceny co podawaliśmy
ja nie mam filtra, ale zmniejsza on odblaski - nie wiem czy warto dokupić
Można podłączyć pod bezpieczniki, ale ja wyciągam wtyczkę
  • Odpowiedz
@madstorm: filtr - nawet nie zakładałem.

Zabawki są bezpieczne tak, jak każda elektronika, czyli jest jakaśtam szansa, że coś będzie nie tak, ale ponieważ to urządzenie nie ma akumulatora, to szansa na jego sfajczenie jest minimalna. Więcej zależy od zasilacza, któy użyjesz, zwłaszcza do montażu na stałe warto jest wywalić oryginalny wtykany w zapalniczkę, a kupić przetwornicę przystosowaną do montażu na stałe. I tu, jaką sobie kupisz, taką będziesz miał.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: Dzięki za Twoje 2 grosze cumplu. Faktycznie brzmi to z początku nielogicznie, ale opcja z wyłączeniem urządzenia tylko na podjeździe przed domem, gdzie wiem że raczej nic się nie stanie. W na innych parkingach oczywiście tego robił nie będę. Masz na myśli coś takiego lub takiego? Jeżeli o elektronikę chodzi to jestem lewus x2. Będę wdzięczny jakbyś coś polecił.

@n_____S: da radę coś zbić jeszcze jakimś
  • Odpowiedz
@madstorm: tak, dokłądnie o takie zabawki mi chodzi. Ciężko mi coś polecić, bo nie mam rozeznania w tych chińskich modelach, kupując swój videorejestrator po prostu wziąłem pierwszy z brzegu zasilacz do niego, starając się jedynie nie wybierać z tych najtańszych. Póki co (niecały rok) działa ok.
  • Odpowiedz