Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #zwiazki

Ja to bym chciał założyć rodzinę, taką z prawdziwą, z gówniakami. Mam nawet całkiem dobre warunki do tego, własne mieszkanie, odbębnione dwa kierunki, dobrze płatna (fajna, bez januszowania), całkiem dobry, nowy samochód. Jedyne czego mi brakuje to różowej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kmil92: mamba.ru ruski tinder. Polecam konto premium 50 zł na 3 miesiące płatności przy google pay. Tutaj jest mnóstwo. Piszesz przez Google Chrome ma wbudowany tłumacz. Tu jest mówisz i masz..tu możesz to dziewczyny powiedzieć .. mam 10 Ukrainek na twoje miejsce..nie zepsuje tego kontaktu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kmil92: kontaktując się z dziewczynami z Ukrainy dostrzegam pewne różnice. W kilku miastach na Ukrainie ludzie żyją na jakimś poziomie a reszta to biedne regiony. Wiele z nich nie ma laptopa czy komputera. Kontakt głównie przez telefon ze słabym internetem
. Ukraina nie ma sieci telekomunikacyjnych na takim poziomie jak Polska. Na mamba dotrzesz do lepszych kobiet nie zniszczonych przez kulture naszą. Konto premium służy do tego że możesz wyszukiwać regionalnie.
  • Odpowiedz