Wpis z mikrobloga

Pamiętasz chociaż kto się wycofał z porozumienia, z jakiego powodu i jakie "dowody" przedstawił na te swoje powody?


@Cheater: Ale co to mnie w ogóle interesuje? Przecież ja mówię o celach polityki USA. Ja ich nie oceniam, jak dla mnie to Trump może nawet żądać, żeby Chamenei zgolił brodę. To jest bez znaczenia. Ja piszę o celach polityki USA a nie o jakimś poczuciu sprawiedliwości.

Także, weźcie w końcu zacznijcie czytać
Nope. Ty nie piszesz o "celach polityki USA", tylko szerzysz propagandę wojenną USA. To nie są żadne cele, tylko bzdury wymyślane dla pelikanów.


@Cheater: Jak nie potrafisz ocenić zdań opisowych od ocennych to tylko świadczy o Tobie.

Śmieszne, że ktoś zarzuca mi że straciłem moją wiarygodność, i że nie rozumiem pojęcia obiektywności, gdy sam nagminnie cytujesz Sputnika, uważając go za jakieś super obiektywne źródło, które idealnie nadaje się np. do dyskusji
@Cheater nie ma to jak atak ad personam. Jak sobie wejdziesz na główną to zobaczysz, że znikąd nie uciekłem. Ja opieram się na danych, wszystko mogę oprzeć na źródłach, co zresztą widać te dyskusji. Tylko wy uznajecie, że skoro w tekście nie naplułem na Tel Awiw i Waszyngton, to od razu jestem ich agentem. I jak mam się ustosunkowywać do jakichś moich "tez o powodach maltretowania Iranu", skoro nie stawiam ich w