Wpis z mikrobloga


Helupa przestała mi odpowiadać jakiś czas temu, stała się taka nijaka. Nie wiem od czego to zależy, może tolerka albo zwyczajnie mi się "znudziła". Mam taką rozkminę, czy przypadkiem bupra, którą z braku laku, jakiś czas temu kilka razy brałem, nie osłabiła działania lub też jakiś receptorów. Fent ponoć tak wpływa na receptory opioidowe, że niszczy i osłabia działanie innych opiatów. A jak jest z buprą?
Ogólnie najchętniej przeszedłbym na majkę, ale za drogo by mi wyszło. Zastanawiam się nad samym opium iv. zależy mi na mocnym wejściu i silniejszym działaniu. Morfina niby jest słabsza od helu, ale na wejściu zdecydowanie bardziej mi odpowiada, jest to 10 razy lepsze od orgazmu. Sam hel mi nie daje tej satysfakcji, a najlepsza opcja to majka z heleną w jednej pompce.
Próbował ktoś opium iv. i może powiedzieć coś na temat wejścia i samego działania?
#opiowraki #narkotykizawszespoko #wykopopiumclub #hyperreal
  • 13
  • Odpowiedz
@Dutch: Może kiedyś, jeśli znajdę sobie powód dla którego będzie warto. Lubię to, lepiej mi po tym. Obecnie to taką głupią myśl mam że najchętniej poleciałbym na całość, ale staram się pilnować, bo wiadomo że skończyłoby się to tragicznie.
  • Odpowiedz
@oremio_:
Don't get me wrong, jestem pierwszym orędownikiem depenalizacji wszystkiego i daleki jestem od moralizatorstwa, ale jak przeczytałem ten wywód powyżej, tym bardziej autorstwa gościa, który wydaje się ogarnięty, to lekki smutek mnie ogarnął.
  • Odpowiedz
@Dutch: Ehh, czasem jak zastanawiam się nad sobą, tym co się zmieniło, to właśnie też bierze mnie smutek. Chociaż wiele zmieniło się z pozoru na lepsze, ale czasem czuję, że to wszystko jest jednak taką iluzją tylko.
Dragi dużo mi dały swego czasu, głównie strimy, ale nawet takie opio. Zmieniłem się, dużo przeżyłem, wyszedłem i poznałem nowych ludzi. Ale jednak czuję że coś jest nie tak.
It's too deep żeby to
  • Odpowiedz
@krajowyserek: Podział na twarde narkotyki i miękkie można o kant dupy rozbić.
Najmocniejszym dragiem w działaniu, który dodatkowo pozostawia największe szkody na mojej psychice jest niepozorna marihuana, która jest uznawana za narkotyk lekki. Zawsze mnie drażni jak ktoś dzieli dragi na te dwie kategorie, bo jest to zwykle głupie uogólnianie a podział ten ma tylko sens w kontekście potencjału uzależniającego.
  • Odpowiedz
@Roade: Jeśli nie polecisz i umiesz się z tym obchodzić to nie zrobi.
Opio nie wyniszcza tak jak inne dragi. Ktoś kiedyś pod tagiem mądrze napisał, że strimy to prosta droga do psychiatryka a opio do trumny ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch: W to czy jestem #!$%@? wątpię, mimo że sporo osób mi tak sugeruję. W każdym razie na pewno nie w jedną substancje, bo jedno może zastąpić mi drugie. Ot politoksykomania.
Ale w sumie fakt że już dawno przestały być dodatkiem a stały się sposobem, więc może jednak coś w tym jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@oremio_ bupra po prostu blokuje inne opioidy w jakims tam stopniu zaleznie od osoby ale to tylko na czas dzialania, max pare dni
to co czujesz to jest tolerka
  • Odpowiedz
@oremio_: to po pół roku ciągu na fecie dopamina wróci kiedyś do normy. Po pół roku na helupie już nigdy z tego nie wyjdziesz. Taka moja opinia
  • Odpowiedz