Wpis z mikrobloga

@b-yw-h: Nie powinnaś czytać jeżeli Cię to tak przygnębia i źle się czujesz, nie ma co się zadręczać... Myślę, że to niezbyt zdrowe. Na moje samopoczucie bardzo wpływa np. przygnębiająca muzyka i chociaż taka podoba mi się najbardziej to bardzo rzadko słucham ()
  • Odpowiedz
@Slamowir: "Książkę otwiera premierowa opowieść syna o Violetcie Villas, artystce, która odniosła ogromny sukces, była podziwiana przez miliony, a zmarła w samotności. Tekst „Ksiądz pedofil odprawia dalej” to szokująca historia trzynastoletniej dziewczynki podstępem wywiezionej od rodziców i gwałconej przez księdza, a reportaż „Z nienawiści do kobiet” pokazuje, jak wojsko zamiata pod dywan molestowanie seksualne kobiet przez wysokiej rangi oficera. Z twórczości Justyny Kopińskiej wyłania się obraz nieskutecznego wymiaru sprawiedliwości i ludzi
  • Odpowiedz
@kvoka: mnie przygnębiają nawet wiadomości w tv czy newsy w necie, ale czytam i oglądam uparcie. A poza przygnębieniem, działa to na mnie też motywująco, żeby być bardziej wyrozumiałą i miłą dla innych - w myśl zasady, że nie wiesz, co ta druga osoba przeżyła i z jakim dramatem musi się codziennie mierzyć.
  • Odpowiedz
Drogo trochę jak na Biedronkę. Kiedyś skończę Malazańską to zacznę czytać inne książki. Już ostatni tom, chyba ponad rok nad tym siedzę. Z przerwą na ślepnąc od świateł
  • Odpowiedz