Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nowa postać która sporo pozmienia w aktualnej rozgrywce.

Zmieniona mapa, niektóre lokacje i potwory.

Mi się podoba ;)
  • Odpowiedz
@Qontrol @Mega_Smieszek: zmieniona mapa, nowa legenda, rankedy, nowa broń, nowa amunicja, nowe dodatki do broni, nowe skiny, poprawienia graficzne, poprawienia w interfejsie i jeszcze masa różnych rzeczy które wychodzą w patchu na sezon drugi, a filmik sam w sobie dodaje klimatu w chuuuuu*. Ja też się jaram.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnnyMetalowy: Po co? Nikt ci nie broni skakać na ST i nawalas się solo z innymi.

Solo zepsuje grę bo legendy są przystosowane do współpracy.

Jest pełno grup na Fejsie gdzie bez problemu znajdziesz ludzi do gry. Jak dla mnie, max Duo. Solo nie powinno być.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnnyMetalowy: Weź teraz taka Watson i giblartara. Watson wali ulta (który dodaje kewika) a gib rzuca tarcze. Cały team się leczy i możecie się bronić jak naskocza na was 3 inne teamy.

Dużo się teraz zmieni.
  • Odpowiedz
@Mnichuy: Gra jest zbalansowana dla drużyn 3 osobowych. Co tu jest trudnego do zrozumienia? Chcesz solo, to graj w inną grę. Nie wierzę, że od premiery wciąż się pojawiają ludzie ze swoimi sztucznymi problemami.
  • Odpowiedz
@Griffith: sztuczne problemy? Co chwilę trafiać na trzeciego kretyna do naszej dwójki bo ten musi raszowac czy #!$%@? się w środek walki.
I z tego powodu przestałem grać bo ile razy można z dobieranymi debilami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qontrol: Ale rozumiesz, że nie każdemu pasuje granie z kimś + granie solo na ST to takie wyjdzie albo nie wyjdzie ale raczej nie wyjdzie bo grasz na typów, którzy grają razem xD Mam masę gier z kimś i masę gier solo i bawiłem się bardziej grając solo. Masa ludzi chciałaby solo.
@Aerwin: To nie ktoś kiedyś powiedział tylko kilkaset tysięcy ludzi swego czasu pisało o tym na
  • Odpowiedz
@Griffith: gramy #!$%@? i się z tym nie ukrywam, dlatego chcemy grać w swoim #!$%@? tempie, a nie latać za trzecim bezmózgiem bo on musi szarżować.
Spokojnie 50% -60% niszczą szarżujące ameby, albo kartofle które nie używają pingów/mikro
Napiszesz pewnie że zostawcie go i niech ginie, wtedy grasz 2 vs 3 super gra #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mnichuy: Skoro grasz #!$%@? to na solo będziesz dostawał od razu #!$%@?. Więc odejdziesz po 2ch dniach gry.

Mówię ci, wpisz se Apex legends na facebooku, zapisz do grupy i w 5 minut znajdziesz 10 osób chętnych do wspólnej gry i ogarniętych.
  • Odpowiedz