Wpis z mikrobloga

#!$%@? mireczki #!$%@?łem i to konkretnie. Pracuje w małej firmie drukarskiej, gdzie dostajemy gotowe pliki do naświetlania. Na dniówce pracuje nas dwoje, (jeden nowy, dopiero miał pierwszy dzień). Wczoraj piłem herbatę i zalałem komputer, nie był jakiś nowy ale nie możemy teraz robić projektu żadnego xD sęk w tym że powiedziałem szefowi że to nie ja zrobiłem (a od dziś jestem na urlopie) i ten nowy pracownik teraz będzie się tłumaczył, a właśnie szef ma z nim do 5 lipca zmiany, z racji że jestem na urlopie. XD zgadnijcie komu w sumie uwierzy, jak pracuje tam 4 lata i nie było ze mną problemów. Głupio mi ale już nie dam rady się przyznać że zwaliłem to na niego, co byście zrobili? #praca #pracbaza #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
  • 60
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz