Wpis z mikrobloga

Pytanko, czy tak może wyglądać nie ruszana podłożnica ?
Ja tu widzę parę zacieków, ciągle są problemy z drzwiami od kierowcy- wcześniej urwana wiązka i źle włożony przycisk od regulacji lusterek, a teraz pas bezpieczeństwa kierowcy rozwijam 2 minuty, nawet gdy robie to baaaaardzo wolno, to działa blokada. Zacząłem więc się zastanawiać, dopóki mam rękojmie, czy napewno wszystko wporządku z tym autem.
Czy taki pojazd może wyjść z fabryki ?
Więcej zdjęć w komentarzu
#spawanie
#samochody
#lakiernictwo
#historiapojazdu
#mechanikasamochodowa
#skoda
shaelix92 - Pytanko, czy tak może wyglądać nie ruszana podłożnica ?
Ja tu widzę parę...

źródło: comment_74wceXEoPUcR56xxbqVwDBAe6WRGf7jq.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@panzerschokolade: 4, raportu z oględzin samochodu nie pokazali mi, nie wiedziałem że coś takiego jest w ogóle. Zapewnili mnie że pojazd jest bezwypadkowy, z przebiegiem 37k km, ale co chwila coś wychodzi z tą stroną od kierowcy (reszta jest ok)
  • Odpowiedz
@shaelix92: a ja mam słonia, zapewniam. Podjedz do rzeczoznawcy na oględziny zapłać za raport 500zl i będziesz wszystko widział. Nikt nie sprzedaje samochodu wolnego od wad z takim przebiegiem. Mam teraz auto którym dojeżdżam do pracy i ma 22tkm a ma pół roku.

  • Odpowiedz
@panzerschokolade: zapłaciłem jeszcze za niego maksymalną cenę rocznika, chciałem uniknąć takich rzeczy kupując auto z salonu a nie od "handlarza" czy osoby prywatnej. Widzisz tam pęknięcie jakieś? Poza tymi programi pofalowanymi, nic nie widze...
  • Odpowiedz
@shaelix92: na 2 te czarne wzdłużne ślady wyglądają na pęknięcie lub jest to bród od smaru. Baranek na progu wygląda ok ale da się już go odtworzyć w warsztacie.. Weź to umyj i pokaż więcej zdjęć zdejmij uszczelke ktora jest we wnece i zobacz czy tam jest fabryka wystarczy delikatnie ja zdjąć bez wyszarpywania. Np przy progu i na wysokości rygla
  • Odpowiedz
@shaelix92: jak smar to ok, pewnie asfalt z drogi. Elektryka płata figle w nowych samochodach. Zacieki na progu z masy są ok bo bardziej podejrzane byłyby jakby były idealne. Baranek tak mniej więcej wygląda na vagu. Mi na serwisie wszystkie śruby od płyty pod silnikiem krzywo skręcił i płyta na autostradzie odpadła. Nie pokazali Ci nawet wydruku co na serwisach było robione?
  • Odpowiedz
@panzerschokolade: mam info z przeglądów okresowych, nic tam nie było ruszane (wymieniany olej, czyszczona klima, filtry itd). Dzięki za odpowiedź, ale coś ta strona kierowcy szwankuje.... cóż... może taki egzemplarz...
  • Odpowiedz
@shaelix92: weź miernik lakieru i sprawdź to z fachowcem. Rzuć okiem czy lakier tak samo rozłożony jak po prawej, jak wyglądają zawiasy drzwi. Jak wyglądają zgrzewy na słupkach. W ASO ma ktoś pracować, nikt nie mówi że specjaliści bo za specjalistę trzeba zapłacić.
  • Odpowiedz