Wpis z mikrobloga

@FedoraTyrone: xDDD żyją w jednym pokoju, bo są głąbami którzy nie umieją sobie załatwić mieszkania. Zróbmy zakład- ja spróbuje się utrzymać w Niemczech za 1500 euro, a ty w Polsce za 2250 zł. Zobaczymy, kto wygra
  • Odpowiedz
@mlyn-wodny: i co w tym złego?
Jedziesz żeby zarobić a to że tam myjąc kible zarobisz więcej niż w chlewie obsranym gównem zwanym Polska
to smutna rzeczywistość
  • Odpowiedz
Można ze znajomymi wynająć jakies lokum. Cena pewnie wyjdzie z 1600 euro. Dzieląc to na 4 osoby to wychodzi 400 na głowe. A zostaje jeszcze ~1100
  • Odpowiedz
@xVolR: chodzi bardziej o to, że jednak większość jest taka se - rozkład Gaussa. Szczególnie zauważam to u mnie w mieście, bo cała patola jest gdzieś. Co prawda nie DE, bo głownie UK/NL, ale jednak. Nie ma już na mieście niszczenia koszy, tagowania przystanków, strachu przed #!$%@? przez jakieś urojone animozje etc. Wyeksportowaliśmy element aspołeczny.
  • Odpowiedz
minimalna w takich Niemczech to 1500 euro brutto, znajdź mi prace za takie pieniądze w Polsce dla 18-19 latka.


@xVolR: popełniasz podstawowy błąd przeliczając te pieniądze na złotówki. Porównaj ile możesz za to tam kupić i na jakim poziomie żyć, a nie ile to jest w złotych.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet
Jakie 60%?
Świnia 3-4€, cycki 5, Jajka 10szt 1€ Wolny wybieg, makaron 0,5 €, krowa jest często taniej niż w Polsce.
Masło 1,5 to może faktycznie jest drożej.
Ale porównując gazetkę Lidl Polska - Niemcy nie widzę 60% różnicy
  • Odpowiedz