Wpis z mikrobloga

  • 2484
Na #rozdajo leci #glo Series 2 Grey. Oczywiście cały komplecik. Dorzucam 2 paczki wkładów. Wysyłka na mój koszt. Chyba, że ktoś z #bydgoszcz to można odebrać osobiście i przy okazji zaliczyć przejażdżkę Kią Stinger GT
( ͡º ͜ʖ͡º)

Losowanie w piątek po 20. Patostreamy i zielonki z kontami założonymi po dodaniu tego wpisu > out.

No i w związku z tym, że jest to produkt tytoniowy, konieczne będzie potwierdzenie ukończenia 18 roku życia - pretensje do ustawodawcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
mmarekkk - Na #rozdajo leci #GLO Series 2 Grey. Oczywiście cały komplecik. Dorzucam 2...

źródło: comment_KYUJUqdxnZfL25i9LpRT9HGQEP3n4IYY.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • 4
@Lorenzo_von_Matterhorn Nie rozumiem, z czym masz problem. Gdybym zaoferował przejażdżkę paskiem b5 w gnoju, też byś musiał wcisnąć swoje 5 groszy? ( ͡º ͜ʖ͡º) Przejażdżka w formie ciekawostki. Naprawdę sądzisz, że każdy na codzień ma możliwość jazdy autem, które do setki ma poniżej 5sek i 370 kucy pod maską? Nie ma się co oszukiwać, widząc to, co jeździ po naszych drogach. To, że Ciebie nie interesuje
  • Odpowiedz
  • 1
@Lorenzo_von_Matterhorn Parweniuszem powiadasz? Nie wiem, czy znasz znaczenie tego słowa. Odnoszę wrażenie, że nie do końca, skoro rzucasz je w stronę osoby, której nie znasz. To od czego są takie auta, jak nie od dawania frajdy z jazdy? Od jeżdżenia po bułki rano do sklepu, czy w niedziele do kościoła? XD Jak dla Ciebie pasek oferuje te same wrażenia, to nie mam więcej pytań ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@mmarekkk: pewnych słów i tak byś nie zrozumiał xD
Generalnie dupowate sedany z mocniejszymi silnikami są od tego, aby na trasie się swobodniej jechało. Wg twoich dziwnych myśli continental gt to jest jakiś torowy zabijaka- ponad 500 KM w końcu xD
Ogólnie gadka jak z prawiczkiem o ruchaniu. Weź kiedyś się czymś szybszym przejedź, bo to smutne jest. Chociaż z drugiej strony jak dupowóz kia daje ci tyle frajdy, to
  • Odpowiedz
@mmarekkk: a ta przejażdżkę można sobie załatwić za free? Bez rozdajo? Mam choro curke i bardzo by się ucieszyła gdyby tatuś mógł się przejechać stingerka
  • Odpowiedz
  • 2
@Lorenzo_von_Matterhorn Dlatego nie gadam z Tobą o ruchaniu ( ͡º ͜ʖ͡º) #pdk Kto mówi o tym, że to drogowy zabijaka? Typie, ułożyłeś sobie w chorej głowie jakąś teorię i na siłę próbujesz mi coś udowadniać XD Wiesz ile mnie interesują Twoje wysrywy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz