Wpis z mikrobloga

  • 2484
Na #rozdajo leci #glo Series 2 Grey. Oczywiście cały komplecik. Dorzucam 2 paczki wkładów. Wysyłka na mój koszt. Chyba, że ktoś z #bydgoszcz to można odebrać osobiście i przy okazji zaliczyć przejażdżkę Kią Stinger GT
( ͡º ͜ʖ͡º)

Losowanie w piątek po 20. Patostreamy i zielonki z kontami założonymi po dodaniu tego wpisu > out.

No i w związku z tym, że jest to produkt tytoniowy, konieczne będzie potwierdzenie ukończenia 18 roku życia - pretensje do ustawodawcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
mmarekkk - Na #rozdajo leci #GLO Series 2 Grey. Oczywiście cały komplecik. Dorzucam 2...

źródło: comment_KYUJUqdxnZfL25i9LpRT9HGQEP3n4IYY.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@msichal: Do mnie odezwał się dopiero po interwencji na infolinii. Jak już podałem im swoje dane, to chciałem do cholery spróbować, co to. Ale nie było warto. Dostałem 6 paczek tych słomek, z czego dałem radę "spalić" chyba z pół. Jak napisał wyżej @Oppser: Glo ssie iqos'owi
  • Odpowiedz
@mmarekkk: Zajeżdzam już 3 iqosa (1 działa mi OK przez 5 miesiecy mniej wiecej). dla mnie to było wybawienie. Koniec z atakami kaszlu, zadyszkami itd. Jest super. Ale rozumiem, sam na świeżym powietrzu lubię se zapalić marlboraska. Tyle, że teraz paczka "analogów" starcza mi na tydzien, a nie na niecały dzień.
  • Odpowiedz
  • 0
@Oppser Iqosy miałem dwa, jeden z tych pierwszych też i ni cholery nie mogłem się do tego przyzwyczaić. Ciągle jakbym jarał jakiś popcorn czy grzyby. Nic wspólnego z normalnym papierosem dla mnie to nie ma.
  • Odpowiedz