Wpis z mikrobloga

@Rymbaba: tylko uważaj żeby ci nie pogubili/popsuli.

U mnie tak było - ja, brat i dwie kuzynki mialysmy zajebista kolekcje zabawek w tym lego. Jak sie urodził kuzyn (duzo mlodszy od nas) to pogubil/#!$%@? wiekszosc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@piastun: > U mnie najgorsze jest to, ze cwaniaczki nie potrafia bez siebie żyć, normalnie wzorcowi bracia ale wystarczy sekunda i z sielanki robi się mega awantura.

Dokładnie to. 5 i 2 lata. Starszy z przedszkola przenosi trochę znęcania się nad innymi (paru zwyroli w przedszkolu) ale młody uruchamia wtedy zęby do krwi.
  • Odpowiedz
@innigri: no jasne - mam możliwość kupowania zabawek które mi też sprawiają radość więc z tego korzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zaba34: odezwij się kiedy się zdecydujesz bo mam dużo kompletnych zestawów z pudełkami do opchnięcia - moje chłopaki już raczej duplo nie używają
@PaulStanley: ja miałem tendencję do połykania klocków - później mama z babcią "rzeźbiły w gównie" xD
@Piwnitzak
  • Odpowiedz
wtedy zęby do krwi.


@Peeleejin: u mnie to już na szczęście przeszło. Jak młodemu pojawiły się pierwsze zęby a starszy mu zabierał zabawki to tak było egzekwowane prawo własności :).
  • Odpowiedz
@banan-smietana: nie znam dzieciaka którego by interesowały złożone zestawy lego xD to jest trochę upierdliwe w zabawie, bo jest dość delikatne, łatwo coś zepsuć. Kup im lego classic - tam nie ma instrukcji, a nie będzie Ci zal zestawu.
  • Odpowiedz