Wpis z mikrobloga

@m1600: patrząc na jakie detale zwracają uwagę, tutaj nie ma mowy o pomyłce tylko celowe zagranie. Może każda linia dąży do tego samego, ale nie zawsze takimi samymi krokami stąd te detale w kalendarzach, tak samo nie ma możliwości żeby Mikkel przeczytał list raz i przepisał go w identyczny sposób. Zastanawiała mnie też kwesta zniszczenia domu Jonasa, bo pod koniec(s02e08) widać ze dobrze pierdyknęło a na początku(s02e01) jest scena w której
@bojesieminusow kolejne dobre pytania. zwłoki mogły się częściowo rozłożyć lub zostać zjedzone przez zwierzęta, ewentualnie po wyjściu z bunkra ocaleni mogli ją pochować? Aternatywna Marta pojawiła się w ostatnich minutach s02 i jest wielką niewiadomą - chyba musimy poczekać na s03.
*
Chciałbym też wiedzieć więcej o tym jak policja prowadziła w 1987 śmierć Egona i tajemnicze zniknięcie tego samego wieczoru jego córki, Claudii, obejmującej jedno z najbardziej odpowiedzialnych stanowisk w Winden.
@m1600: w sumie racja w w którymś odcinku Jonas przychodzi na cmentarz, pewnie ich pochowali. Też mnie to zastanawiało ta postać musi być w jakiś sposób w coś uwikłana ale tutaj ciężko coś wykminić. Ja to mam też teorie, że Hannah zostanie w przeszłości i będzie matką Petera Dopplera albo cofnie się do 1921 i będzie matką jeszcze kogoś innego. A zastanawiałem się jeszcze co z Noah, bo nie rozumiem jednej