Wpis z mikrobloga

Chyba uzupełnili stany magazynowe bo widzę że nawet późniejsza zamówienia są już przekazane do GLS. Oczywiście pełen tracking będzie w naszej apce, jak widać na screeenie od @Czlowieku (ʘʘ)
@kojos: Jeszcze nie sparowałem bo ładuję baterię (zawołam Cię po sparowaniu). Ale po polsku to on może będzie pod koniec miesiąca, z tego co wyczytałem z różnych komentarzy tutaj.
@Brodal
@Czlowieku jak ładuje się chiński to zmieńcie język telefonu na angielski i wtedy połączcie z mibandem. Ewentualnie trzeba poszukać zmiany języka w apce mifit, niestety ja jeszcze nie mam MB4 więc nie umiem powiedzieć gdzie to jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Czlowieku: Ja po wyjęciu miałem jakieś 10-15%. Już myślałem że będzie polski, bo pierw była aktualizacja firmware opaski, a potem "aktualizowanie czcionek". No i się po tym okazało, że trzeba jednak tel na inglisz przestawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FHA96: Tak. Tzn. mógłbym śmiało czekać (wersję trzecią kupiłem dopiero w styczniu tego roku) ale do zakupu jak najszybszego, przekonała mnie opcja kontroli muzyki z opaski. To jest cudowne ()