Wpis z mikrobloga

Wiecie może jak ustawić ofensywnego pomocnika (wysunięty rozgrywający), żeby odgrywał większą rolę na boisku? W poprzednich FM-ach to zawsze była centralna postać mojej drużyny i strzelał gole jak #!$%@?. W tym FM jak mój rozgrywający będzie miał gola albo asystę to jest święto normalnie. Gram normalnie 4-2-3-1.
#footballmanager #fm17
  • 8
  • Odpowiedz
@bocznica: Tak jak pisałem wyżej - wysunięty rozgrywający - wsparcie (czasem atak, ale nie ma większej różnicy). Generalnie może zbytnio się przyzwyczaiłem do FM14, gdzie kogo bym tam nie wystawił to grał jak z nut. Drużyna gra dobrze, jestem drugą siła w Premier League, ale za bardzo polegam na napastniku, który strzela większość gola i jak ma dołek formy to wtedy praktycznie nie strzelam goli. A zazwyczaj jest tak, że pół
lizardking_21 - @bocznica: Tak jak pisałem wyżej - wysunięty rozgrywający - wsparcie ...

źródło: comment_IcPppBzd9tDOMclzkqbn7zHaKDuwXFyz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lizardking_21: ja uwielbiam klasyczna dziesiątkę, ale musisz mieć kogoś z dobrym dryblingiem. Ma on wolność na boisku i robi co chce, ale zwykle strzela sporo i asystuje. Ale to też jest uzależnione od ról innych zawodników, żeby miał więcej miejsca w poruszaniu się. Ale widziałem, że najlepsza rola to ofensywny pomocnik. Zwykle on sobie radzi najlepiej. Sugeruję rozegrać ze dwa mecze na pełnym podglądzie, najlepiej na kulkach i sprawdzić jak porusza
  • Odpowiedz