Wpis z mikrobloga

@nerobozy: to niech nie oddycha, osobiscie zetknalem sie z takim typem w autobusie, ze jego oddech wywolal u mnie odruch wymiotny. Ale to nie jest powod by nie obslugiwac takich ludzi. Mi bardziej przeszkadza psie gowno na trawniku. Obrzydza mnie codziennie, a szczegolnie gdy topnieje snieg, a 5gowien na metrze kwadratowym.
@Saturax: w wiekszosci wali od nieporadnych staruszkow w sklepach, i to oni na tym ucierpia. Pracowali cale zycie na emeryture z, ktorej ledwo starcza im na podstawowe potrzeby, to jeszcze im chesz dowalic wstydem na caly sklep? Jak wali od menela to alkoholem, a pijanemu sie alko nie sprzedaje
@PoteznyTomaszek: Od takich nieporadnych staruszków nie wali aż tak mocno. Zazwyczaj spełniają jakieś higieniczne minimum na ile ich stan pozwala. Więc można jeszcze przymknąć oko na to. Gorzej jest z typowymi menelami lub lumpami którzy z mydłem nie mają po drodze i myją się od raz na tydzień do raz na kilka tygodni. Człowiek po dwóch, trzech dniach nie mycia się potrafi już nieźle cuchnąć zwłaszcza przy tych warunkach pogodowych. i