Wpis z mikrobloga

Chyba robię za delikatny na starość. Wiadomo ta akcja z plakatem i łańcuchami śmieszna, ale to już przesada jak dla mnie. Knura nienawidzę z całego serca, ale typek jest w notorycznym stanie przed zawałowo-śpiączkowym i jakby coś mu się stało rano to może zabrakło by kilku minut żeby prezydenta uratować. Co do plakatu to sam jestem prostakiem co klnie jak szewc, ale u kargula mieszkają małe dzieci, a obok nich wiszą jakieś plakaty z #!$%@? robieniem loda. Spoko są te wszystkie akcja z np wmawianiem mu, że jest wnukiem marszałka bo są niewinne i jeszcze na nich zarabiają, a to dzisiaj to już podchodzi pod nękanie. Plus mam wrażenie graniczące z pewnością, że to zrobiły jakieś wakacyjne gimby więc fajno by było jakby policja ich złapała i rodzice wytargali za uszy.
#kononowicz to już niestety #patostreamy
  • 19
@KrzysztofSuchodolski: No tak nie do końca...
1) Nawet jakby Kśek był w ciężkim stanie to drewnonogi by nic nie zrobił, a Janek by tylko czekał, aby złupić gospodę.
2) dzieci Kargula codziennie miały styczność z obscenicznym zachowaniem i wulgaryzmami ( dlatego powstał płot ludzki)
3)Policja gówno zrobi dlatego, że go traktują jak osobę ułomną co przychodzi codziennie na komendę się wyżalić ze swoich urojeń
@William2290: Ale dalej mieszka tam jego matka i watpie aby miała jakieś uciechy z tego, ze codzien menele waruja jej pod chata, a syn nie lepszy od nich. Poza tym chciwość knura, naiwność i charakter zrobiły swoje. Niestety no zatruwał życie innym tyle lat to teraz gimby będą zatruwać życie jemu. Szkolna chyli się ku upadkowi i tego nawet najlepszy redaktor nie naprawi, a odebranie im lajtow, czy jutuby już tylko