Wpis z mikrobloga

Brakuje mi kogoś, kto by wziął szkolną i nakierował na odpowiednie tory. Nie jakiś Fiodor atencjusz, tylko ktoś, kto z pomysłem by ich prowadził. Meksyk parodiuje knura, suchego i Łosia, a oni przyjmują na ryj wszystko.
Powinna pójść kontra, cel na lajcie 'na szczękę bokserską dla Barbary A.' , Krzysiek przecież oscarowo by udawał meksyka, nagrywając parodię. Machałby piwkiem przed kamerą idąc przed siebie i mówił 'hehehe widzowie nie wiem o co chodzi, policja znów, chyba będę kuty, ja tylko 8 piw wypiłem i dwa razy uderzyłem matkę hehehe widzowie ja nie mogę'. Albo ktoś by szedł z kamerą w kierunku krzaków na podwórku, a tam w rogu w kuckach Kśek z tekstem 'siemanko siemanko, meksykano tiwi sra w krzaki'.

Przecież to by było złoto najczystszej postaci, a i meksyk zjechałby do bazy raz dwa.
#kononowicz #patostreamy
  • 18
@Zagmadfany2: No ale to jest właśnie #!$%@? reżyserka, chodzi mi o riposty dla meksyka na przykład, które by go #!$%@?ły i podkręciły atmosferę. Tylko musiałby to robić ktoś z pomysłem, a nie Niemiecki.
@Presek: akurat niemiecki jaki by nudny nie był to miał lepsze pomysły niż patologiczny fiodor czy rudy atencjusz ze swoim chłopkiem. Mimo wszystko tylko w tych nagraniach jako tako jeszcze dało się widzieć stara szkolna.