Wpis z mikrobloga

Absolutnie niepoważny sklep. Zamówiłem pre-order gry na ps4 która miała premiere w piątek. Wszyscy znajomi którzy zamówili w innych sklepach mieli już swoją kopie czwartek/piątek rano. Otóż w morele w sobote dostałem informację że przyjdzie mi dopiero 25.

Problem w tym że w poniedziałek dalej 0 informacji o wysyłce. Napisałem z pytaniem czemu wysyłka pre-ordera aż tak się opóźnia, to dostałem tylko lakoniczne "Dzisiaj wyślemy". Odpisałem tylko że powinna być w takim razie informacja że nie mają zamiaru dostarczyć produktu na czas, na co "Przepraszamy za wynikłe niedogodności" - serio?
Paczkę wysłali w poniedziałek. Po 19.

Paczka przyjdzie dopiero w środę. Zajebisty pre-order. Z 5 dniowym opóźnieniem.

Sam nigdy już więcej nie zamierzam tam nic kupować, i przestrzegam tych który chcą tam zostawić duuużo wiecej niz niecałe 2 stówki. Jest dużo lepszych alternatyw.

#morele
  • 7
@WyjadaczDzemu: przykro nam, że realizacja zamówienia została opóźniona. Cieszymy się natomiast, że zamówienie zostało już nadane, mamy nadzieję, że jak najszybciej zostanie doręczone. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji na priv.
@BurakkuManba: zawsze staramy się, aby zamówione gry zostały doręczone Klientom w dniu premier, w tym przypadku miała ona miejsce w piątek. Czwartek był dniem wolnym od pracy, a w środę naszym pracownikom nie udało się przyjąć gier w magazynie.