Wpis z mikrobloga

@xandra: Czy ja dobrze widzę? Czy ten gość na przedzie niesie krzyż na którym jest ukrzyżowany, półnagi żyd? Ludzie, toż to jakieś opary antysemityzmu, gdzie jest policja?
  • Odpowiedz
Swoją postawą, popierając zboczeńców w sutannach. Tyle afer pedofilskich w kościele na całym świecie, a ty Greka udajesz? ()


@xandra: Pytam się o tych konkretnych ludzi, skąd masz pewność, że bronią pedofilów?
  • Odpowiedz
@Whizkazzz: Argumentów potrzebujesz? Wpisz sobie w google: pedofilia w kościele, albo obejrzyj film Sekielskich. I jeszcze Kler, doradcami byli tam byli księża.
  • Odpowiedz
@xandra: rozumiem, że jak wpiszę, w google "pedofilia w Kościele", obejrzę film Siekielskich i Kler (który nie jest nawet oparty na faktach) to będą tam dowody, że ludzie z obrazka, który wstawiłaś - bronią pedofilów?
  • Odpowiedz
@xandra:

Więc mogę spokojnie założyć, że ci na obrazku także ich bronić będą.¯_(ツ)_/¯


Czyli, tak jak już wcześniej wspomniałem, cały ten wysryw opierasz na własnej projekcji rzeczywistości?
  • Odpowiedz
Więc udowodnij mi coś odwrotnego xDDD


@xandra: Widzę, że w swoim kursie edukacji nie miałaś za wiele do czynienia z wnioskowaniem i logiką.

We wpisie przedstawiłaś, że ludzie z Marszu Życia i Rodziny popierają zboczeńców i wstawiłaś zdjęcie z konkretnego marszu, konkretnych ludzi. To Ty musisz udowodnić, że takie coś zachodzi, a nie ja, że takie coś nie ma miejsca.
Do tej pory tego nie udowodniłaś.
  • Odpowiedz