Wpis z mikrobloga

Siemka porobiliscie jakies inwestycje ? Na Tots ultimate ? Ja przewiduje ze jak co poniedzialek wychodzily rozbudowy to dzisiaj wleca te 81 + z każdych lepszych lig ktore były a jak nie to to przeczuwam tą zwykła wymiane 81 + gdzie beda potrzebne rare karty i jeszcze 3 opcja to te picki 81+ z wyborem 5 kart a wy co przewidujecie ?
#fut
  • 15
@krojcol: i większość to przepala na ikony albo inne sbc. Robiłem ostatnio w ciul wysokich overallowo sbc i widziałem ceny jak potrafiły skakać + z tych overalli musisz zrobić zgranie. Picki w czwartek a każdego swędzi żeby robić sbc od razu, więc imo tu będzie trzeba wsadzić kilku 86-87 żeby to jakoś mądrze zrobić ze zgraniem. Ewentualnie polecam styl życia kupić z LATAM gości póki są w rozsądnych cenach bo odchodzą
@TypowyWypok: nie, ja piszę w co inwestowałam, a nie co będzie w wymaganiach. Bo to że sbc będzie o ovr 86-87 to wiadomo.

@kitu głównie obrońcy, bo zawsze schodzą typu Sule i Laporte od 2.8k-5.7k. Skrzydła są w cenach jeśli trafi się taka formacja, więc zawsze mam jakichś, Coman do 3k, Koke po 15k, Saul po 14k, kilka szt Juan Mata. Allan po 2.4k, kilka Ruffierow, bo dobra narodowość i brany
@Roxi5017 ja też mam skład gotowy 87 + 2 totsy, zgranie 80. Zastanawiam się jednak cały czas czy robić to sbc czy nie poprzestać tylko na PP w czwartek + dokończyć Ronaldinho. Po trafieniu Mbappe jakoś wątpię że coś wartościowego trafię... tak BTW też nie ma zbyt wiele kart, które mnie jarają w tym Tots Ultimate oraz takich które trafilyby z marszu do mojego pierwszego składu. Ale zobaczymy czy moja silna wola