Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Więc tak: Jakoś rok temu zerwałem z dziewczyną po 3 latach związku. Nazwijmy ją X, dla łatwości odwołań. To była moja pierwsza, była wręcz ideałem. Myślałem że się dogadujemy, a tu nagle wyszło jak wyszło.

No, ale właściwa kwestia jest taka że od tamtej pory nie umiem się w ogóle odnaleźć, zakochać, poznać kogokolwiek na dłuższą relację. Zacząłem pić i ćpać jak tylko mam czas wolny (tzn nie idę do pracy). Zazwyczaj nie robię tego sam, idę z kolegą na kluby / miasto - no i poznaję dużo dziewczyn, często kończymy imprezę u mnie a jak nie to spotykamy się za dzień / dwa w bardziej cywilizowanych warunkach. Tinder też mam, chodzę na te "randki".

Właściwy problem jest taki że absolutnie każdą porównuję do X i od razu sobie o niej przypominam. Wtedy pojawiają się takie myśli, że tamta była lepsza i to ją kocham i automatycznie przechodzi mi ochota na tą randkę / seks. Po prostu siedzę i nagle przypominam sobie podobne sytuacje z X i robię się w #!$%@? smutny, zaczynam rozmyślać, wmawiać sobie że to już nie będzie takie fajne, że chcę żeby "stare czasy" wróciły. Miałem z 2-3 "kandydatki" które też były świetne - ale to było jakoś pół roku temu, i wtedy to potrafiłem się jeszcze popłakać jak myślałem o byłej, więc nie chcąc być #!$%@? w stosunku do nich, olałem je. Co to za facet który przy ruchaniu o byłej myśli.

Myślałem że właśnie poznanie jakiejś kobiety pozwoli mi o tym zapomnieć, ale to jedynie znowu to rozdrapuje. Ona utarła mi jakiś wzorzec kobiety i teraz każda mi o tym przypomina. W głębi jestem mega samotny - miałem nieciekawe dzieciństwo i X to była jedyna osoba przed którą się otworzyłem - jak mnie rzuciła, od razu wróciłem do starych nawyków i założyłem "pancerz" przed ludźmi. A te ONS'y tak średnio zabijają samotność, nawet ją wzmacniają. Boje się że nigdy już nikomu tak nie zaufam, nigdy się nie zakocham i nigdy nie znajdę tej właściwej.

Co robić?

#zwiazki #rozowepaski #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
  • Odpowiedz