Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zarobki #praca #pracbaza #samotnosc #feels

Mam ponad 30 lat ,zarabiam jakieś 3000 na rękę. I lepiej chyba zostać samemu niż zakładać rodzinę a potem zasuwać cale życie po 12 godzin źeby jakoś żyć. Mam racje ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam wiele osób, którzy zarabiają DO 3000 zł miesięcznie, mają koło 30, albo nawet 40 lat i jakoś żyją, ba, nawet domy budują. Tak, dobrze napisałem.

Każdy ma inną sytuację życiową i zależy kto ma jaką sytuację wyjściową. Jednym w spadku zostaje dużo, innym nic. Jedni mogą liczyć na pomoc rodziny (rodziców), inni już nie bardzo.

A tak w ogóle, ciężej jest samemu się utrzymać niż we dwójkę. Jeśli
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem tedy jakim cudem za PRL-u ktokolwiek decydował się zakładać rodzinę. Mieszkania nie było, Malucha nie było, ba – podstawowych artykułu w sklepach nie było.
@zichenbaum: 3000zł na rękę to więcej niż 50% ludzi w PL (mediana ~2500 na rękę)
  • Odpowiedz
@s_p11: tu raczej chodzi o taka rzecz że apetyt rosnie w miare jedzenia. Mi kiedys tez starczało 2k na reke, a teraz jak soobie pomysle to nie wiem jak miałbym zyć, tak jest ze wszystkim.
  • Odpowiedz