Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zwalczyc ochote na inne #rozowepaski w stalym zwiazku? Nie chce jej zostawic i nie chce zdradzic ale mysli o innych cipkach niszcza mi psychike. Niech sie ktoa wypowie kompetentny #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thexil: wszedłem za małolata w związek 12 letni, który rozpadł się już dawno. Wiedz, że żałuję, że w swojej młodości się nie wyszumiałem jak należy. Na ustatkowanie się przyjdzie czas. Spokojnie.
@Thexil dokładnie ;) może się okazać że lubi trojkaty albo chce spróbować swingerskiego życia. Tylko trzeba jej przedstawić takie propozycje pod rozwagę xd
@grajkoo: a ja mam #!$%@? dość. Szamtławców pełno wokół. Człowiek chciałby spędzić resztę życia z tą 1 1dyną. Moi koledzy muszą się gimnastykować, żeby zaliczyć laski, na które ja spluwam. Kilka propozycji seksu od kobiet co miesiąc. Jadę w odwiedziny np do wwa, idziemy nad wisłę. Nie mijają 2 minuty rozmowy na uboczu a dziewczyna pyta czy sam mieszkam. Kurna. Nw czy ze mną jest coś nie tak czy o #!$%@?
@grajkoo: chciałbym z 1, ale to trudniejsze niż się wydaje. Wcale nie gorzej niż z babą. Po prostu weź trochę cech szarej myszki i trochę cech szmatławca. Pomieszaj i masz ideał. I teraz znajdź mi takiego kogoś. Ciężko w #!$%@?. Za dnia szarą myszką w nocy zaś dominą hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ja jestem zdecydowany