Wpis z mikrobloga

Przyznam szczerze, że "#!$%@? #!$%@?" z ust Madzi mnie nieźle zaskoczył, ale między Bogiem, a prawdą to, że mam "iść lizać dupę Łukaszowi" też bym nie chciała od swojego faceta (czy kim tam oni dla siebie są) słyszeć. Zresztą Olek, jak go naprawdę lubię, to takich krzywych tekstów i zachowań do niej miał trochę.
Więc wychodzi na to, że tylko oni wiedzą, jak i co między nimi jest i sobie żyją w tym piekiełku.
Ale ze #!$%@? uwaza, że ten materiał go wybielił to się szczerze dziwię.
#bigbrother
  • 28
  • Odpowiedz
@Juliettee wiem i już o tym pisałam tutaj pod jakimś postem w komentarzu że dla mnie Magda i nie tylko całe 3 miesiące grała, bo po wyjściu wszystko jest całkiem inaczej niż było tam ;) nagle " największy zjeb "robi się kompanem do wspólnych zdjęć z dzióbkiem na insta, a Magda cudownym sposobem stała się mądrzejsza XD
  • Odpowiedz
@dolomit-statyczny: Dolomit po raz kolejny widzę, że w kwestii Łukasza to ja się z Tobą nie jestem w stanie dogadać. Niech już będzie Twoja racja. Ja wiem swoje, ale nie mam siły się z Tobą przepychać, bo każde z nas ma swoje patrzenie na tę samą sprawę.
  • Odpowiedz
@Zabajka: było pełno wpadek i można z nich wywnioskować, że mieli wytyczne co robić. Nawet mogę pokusić się o stwierdzenie, że partner Weganki miał również pewne zadanie lub chciał specjalnie jej zaszkodził.
  • Odpowiedz
@Zabajka: mam pewne teorie na jego temat. Pierwsza, że miał doprowadzić do opuszczenia Justyny z programu. Sam powiedział, że " myślał, że wyjdzie szybciej", Justyna " jesteś tutaj aby wykręcić kolejna aferę" i po ich odejściu wprowadzono Łukasza lub chciał jej zrobić specjalnie na złość. Ktoś inteligenty nie wchodzi do programu do swojej dziewczyny bo wiadomo jak to będzie odebrane.
  • Odpowiedz
@Juliettee: Całkiem możliwe, że masz rację w tym, co mówisz. Jak dla mnie ten typ był gorszy w odbiorze nawet od #!$%@?, a to niełatwy challenge. I to jego wejście od początku mi się naciągane wydało i nie fair wobec pozostałych. Już by mogli Madzi Milexa wpuścić to przynajmniej byłoby śmiesznie :D
  • Odpowiedz
@Zabajka: Jasne, ale Olek nic nie mowil, ze bylo inaczej, wiec po co dorabiac swoje? A Lukasz mowil przy nim to wiec mial okazj. Widze ze ludzie nie wierza w jego slowa, jakim trzeba byc slepym.. i nie nic nie zostalo wyciete z kontekstu, zaczyna sie od calego wywodu Lukasza a Olek mowi jak jest, ze musza to wykorzystac, a potem to ze poszedl powiedziec jej ze ja kocha po
  • Odpowiedz
@Zabajka: to było zaplanowane dawno temu ( jego wejście). Zobacz brak prezentu na zdjęciach, brak życzeń. Uważam, że to też było zaplanowane aby zrobić rozgłos. Sama Justyna mówiła, że jest inny. Idziesz do programu TV i mówisz ciągle do dziewczyny aby szła już do łóżka. Coś tutaj mi nie grało. Afera o to, że nie mogą spać razem. Strasznie to było naciągane lub naprawdę jest taką osobą i zrobił jej
  • Odpowiedz