Wpis z mikrobloga

Przyznam szczerze, że "#!$%@? #!$%@?" z ust Madzi mnie nieźle zaskoczył, ale między Bogiem, a prawdą to, że mam "iść lizać dupę Łukaszowi" też bym nie chciała od swojego faceta (czy kim tam oni dla siebie są) słyszeć. Zresztą Olek, jak go naprawdę lubię, to takich krzywych tekstów i zachowań do niej miał trochę.
Więc wychodzi na to, że tylko oni wiedzą, jak i co między nimi jest i sobie żyją w tym piekiełku.
Ale ze #!$%@? uwaza, że ten materiał go wybielił to się szczerze dziwię.
#bigbrother
  • 28
Wychodzą na zero, on nie raz powiedział coś głupiego, ona mu obrabiała dupe z #!$%@? i jeszcze dzisiaj ten tekst XD więc żadne z nich nie jest święte.. Ale można też tłumaczyć te zachowania tym że jednak tyle czasu w zamknięciu, inne emocje, inne zachowania czasem niż normalnie ;) program to program, już sie skończył, teraz zaczyna się nowe życie, Olo stwierdził że po całym odcinku dalej są razem i fajnie, niech
@Jasmonowayy:A jeszcze jedno mnie dziwi - wyrwanie zdania z kontekstu przez Fejsikowe madki, jak to Olek mógł powiedzieć o tym, że będzie korzystać z popularności. Serio dziwne, że każdy z nich chce coś ugrać na tym, że siedział w klatce 3 miesiące.
@Gabka_xd: No powiedział, że się na nią nie gniewa i nawet chce ją bronić przed hejtem. Jeśli sobie wyjaśnili, to super i oby już na dłużej. Niech te programowe dramy się skończą i niech już żyją poza. A to, że #!$%@? ma swoją alternatywną rzeczywistość? Może to dla niego lepiej. Normalna mogłaby go pokonać.
@Juliettee: Dlatego ja już wszystko co widzę, przepuszczam przez sito. Teraz się przytulają, tańczą, dobrze się bawią i mi się na to dobrze patrzy, bo lubię widzieć uśmiechniętych ludzi. A kto, z kim, jak, dlaczego i jak bardzo prawdziwie to i tak już nikt z nas nie dojdzie.
@Zabajka: #!$%@? żyje w swoim własnym wyimaginowanym świecie więc takie stwierdzenie z jego strony nie dziwi. A to że Olo powiedział do niej " idź lizać dupę Łukaszowi" to i tak chłopak długo się powstrzymywał bo ile można znosić jej rozpływanie się z zachwytu nad Łukaniem. Olek zawsze w jej oczach na nie a #!$%@? zawsze super. Ile można to znosić?
@dolomit-statyczny: A kto powiedział, że ja czegokolwiek więcej chcę? Dziwię się, że przyczepiono się tego zdania, bo dla mnie dziwne byłoby, gdyby nie oczekiwał żadnych zysków z tego programu, a nikt nie skupił się na tym, jak mówił, że ją kocha. I że odczytano to jako fakt, że jest z nią tylko dla fejmu. Bo zupełnie nie o to chodziło w tej wypowiedzi.
@Gabka_xd: @Nana5: #!$%@? od początku programu zaklamywal rzeczywistość i nadal to robi. No cóż, widać tak funkcjonuje od zawsze.
A co do tego zdania o lizaniu dupy to tak jak mówiłam nie dziwię się pobudkom natomiast razi mnie forma, jeśli brać pod uwagę że wypowiedział to facet do swojej kobiety.
@Zabajka: teraz oni już to robią dla oglądalności i większej sławy. Nie warto tego oglądać a może za parę lat dowiemy się prawdy jak to wyglądało od środka. Moim zdaniem parę osób miało pewne role do spełniania przez TVN. Widać to nawet teraz kto jest bardziej promowany w mediach i przez agencje.
@Juliettee: No dlatego tak jak mówię, albo już nie oglądać wcale albo filtrować to, co się widzi. Nie zdziwiłabym się, jakby po zgaśnięciu streama dostawali jakieś wytyczne od produkcji. Zresztą chyba Bartek na jednej imprezie się wygadał, że ktoś tam się nimi "opiekuje", ale go szybko wyciszyli.