Wpis z mikrobloga

Mnie to bawi jak ci wszyscy 'zawodnicy' #!$%@? o przygotowaniach, a ich walki wygladaja jak #!$%@? pod żabką w Boże Ciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież Ferrari to obalenie w trzeciej rundzie zaprezentował idealnie - wystarczyło, aby w drugiej zrobił to samo i wygrałby walkę. No ale jak się pruje powietrze a potem ma pretensje o werdykt to coz poradzic.... Rewanzu nie bedzie, widzialem gdzies, ze bocian wraca na fame mma 5, wiec podejrzewam, ze on da rewanz Polakowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #famemma #patostreamy
  • 10
@bartexx96: Właśnie też mnie to mega zastanawia,pewnie honor mu nie pozwolił,ale wyglądał bardzo poprawnie w tym parterze,przecież miał jeszcze tego fajnego swipa i pózniej te obalenie +sam mówił,że parter ma opanowany bo trenował w klubie gdzie parter jest to fundament
@bartexx96: przecież to samo można powiedzieć o Boxdelu, który był wielkim faworytem, bo trenuje, doświadczony itd. Mi się podoba show, jakim jest ta gala. To tylko freak, a niektórych ego bawi mnie najbardziej.
@bartexx96 To się nie wyklucza. Zawodnicy z pro federacji siedzą w temacie kilkanaście lat, nierzadko zmieniając kluby, dyscypliny, itd. W Fame, chłopaki wskakują w pół-profesjonalny trening na kilka tygodni przed walką, to jest dużo za późno, żeby wyrobić nawyki i za mało czasu, żeby doszlifować technikę, zwłaszcza kiedy mówimy o osobach sportowo zapuszczonych typu Magical lub Bodychrist.

Pamiętasz występ Popka na KSW? To samo, a weź pod uwagę, że on występował w