Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje Waszej pomocy. Jako, że przyszły upały i słońce razi niemiłosiernie postanowiłem przyciemnić szyby. Przyciemniać chce sam (jakieś zdolności manualne mam) tylne boczne szyby. Często jeżdżę z dzieckiem z tyłu i chce mu trochę ulżyć z tym słońcem. Plan jest taki, że na pierwszy strzał pójdą tylko szyby boczne. Jak mi wyjdzie to wtedy polecę z tylną. I teraz pytanie do Was. Jaką folie wybrać? Na allegro tego mnóstwo, a ceny rożne jak i opinie. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie? Pytanie drugie- jaka przepuszczalność? Nie musi być czarno z jednej i drugiej strony. Chce sobie też trochę widoczności zostawić. Samochód to Mazda 6.

#samochody #folia #przyciemnianie #tuning #detailing #szyby
  • 4
  • Odpowiedz
@ghostrider: Tylne boczne szyby mogą mieć nawet zerową przepuszczalność, także tym się szczególnie nie przejmuj. Zresztą przy niskiej przepuszczalności z zewnątrz to wygląda, jakby były czarne, a od środka wszystko elegancko widać.
  • Odpowiedz
@nightdriver-v2: Domyślam się, że tak może być dlatego najbardziej zależy mi na bocznych.

@Pangia: Wiem, że mogą. W poprzednim aucie także miałem przyciemnione niestety za mocno i ze środka już widoczność spadła. Szczególnie w nocy ale z tym się liczę.
  • Odpowiedz