Wpis z mikrobloga

Niestety zawinęli mi prawdopodobnie dzisiaj nad ranem lub w nocy rower z piwnicy oraz zestaw elektronarzędzi. Jest to ulica Kilińskiego we Wrzeszczu, osiedle Browar Gdański. Może ktoś z Was go zobaczy na mieście albo wystawionego gdzieś w sieci. Czekam właśnie na przyjazd policji. W okolicy jest pełno kamer, może się do czegoś przydadzą. Co ciekawe wpadli tylko do mojej piwnicy i nie zabrali np roweru dziewczyny (damski LeGrand).

Rower Kross Hexagon R6 2017 - czarno-niebieski, rama XL. W miejscu bidonu miał koszyk na zapięcie segmentowe Fuxon.

Nr ramy: 7700122956-056

#trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #kradziez #kradziezroweru #zlodzieje
searchofsunrise - Niestety zawinęli mi prawdopodobnie dzisiaj nad ranem lub w nocy ro...

źródło: comment_UKN9zFKq0eRKn25F0DH9j1AdWmvkDINx.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@searchofsunrise: Znajomemu kiedyś ukradli rower z piwnicy, a odnalazł się w Dobrym Mieście na mazurach. Często takie rowery kradną robotnicy przyjeżdżający do Trójmiasta na fuchę i wywożą go opchnąć w swoje rodzinne strony.
  • Odpowiedz
@Issac: w nowym budownictwie to w jakichs schowkach najpredzej. Nie wiedzialem, ze buduje sie jeszcze bloki z piwnicami, przeciez aktualnie pod ziemia to parkingi, a schowki sa normalnie na klatkach
  • Odpowiedz
@searchofsunrise: takie rzeczy się zabezpiecza nie samym zamkiem do piwnicy, ale np. blokadą rowerową do jakiejś rurki, czy innego ciężkiego sprzętu który masz w piwnicy.
roweru różowego nie zabrali, bo sebix na damce nie będzie przecież jeździł xd albo przyjdą za kilka dni
  • Odpowiedz
@searchofsunrise Jakiś czas temu też wstawiłam znalezisko z kradzieżą roweru kolegi, również Gdańsk, ale Zaspa. Sprawa dziwna, bo w trakcie kradzieży wyłączono kamery :x Jeśli macie windy to możesz sprawdzić czy ostatnio nie mieliście w bloku jakiejś konserwacji wind lub po prostu napraw w budynku. To idealna okazja dla złodzieja, by się rozejrzeć...
  • Odpowiedz