Wpis z mikrobloga

Przypominam wy nieludzkie prawaki że ten 9-letni chłopiec sam wpadł na pomysł malowania i kreowania się na drag queena a potem jeźdzenie po gejowskich klubach, pojawiania się w mediach, instytucjach i organizacjach lgbtqwerty i działalności na rzecz promowania takich zachowan wśród dzieci. To wcale nie była presja rodziców węszących hajs z międzynarodowej popularności i promowania w mediach i presja środowiska w jakim się obracali. To wszystko jest jego inicjatywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazlewactwa #jprdl #4konserwy
stefan8800 - Przypominam wy nieludzkie prawaki że ten 9-letni chłopiec sam wpadł na p...

źródło: comment_1qObc67piMiwAhZovlvLNZBmFDSrgUWK.jpg

Pobierz
  • 21
@Hatespinner: Z tymi naukowcami to zabawne, bo on jest święcie przekonany, że te "rzetelne" badania amerykańskich "naukowców" z amerykańskich uniwersytetów przesiąkniętych ideologią równości i tolerancji coś znaczą i zawsze twardo się nimi podpiera. Już pokazano ile są warte, polecam obejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ten cały artpop albo jest skrajnie głupi i naiwny, albo z premedytacją rozsiewa te swoje wysrywy na wykopie.
karski - @Hatespinner: Z tymi naukowcami to zabawne, bo on jest święcie przekonany, ż...
@stefan8800 co za oblechy xD zaraz Ci wyjadą że to performance artstyczny a ty jesteś nietolerancyjnym katoliko-homofobem.
Skoro według nich tak wygląda postęp to chętnie zostanę w "ciemnogrodzie"
Nigdy w życiu nie pomyslalbym że zagłosuje na oszołomów z PiSu ale wobec tego co #!$%@? lewica nie ma innego wyjścia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@djtartini1 "nie miało być wcale" powiedział nikt. Chrześcijanie nigdy nie zabijają? Czy chrześcijanin morderca reprezentuje całą grupę? Nie, to zachowanie pozostałych członków świadczy o niej. Zresztą, po co ja w ogóle odpowiadam, to jest takie oczywiste, że albo trolujesz, ale nie ma dla ciebie nadziei.
chciałbym poznać jedną osobę, która to promuje, znasz?


@srogie_ciasteczko: Nie wiem czy promuje to dobre słowo, ale każdy z najbardziej aktywnych członków społeczności lgbt zapewniał, że seksualizacja dzieci to właśnie urojenie, a jeśli to nie jest seksualizacją, to nie wiem co jest. Czuję się trochę oszukany, bo brakuje mi takiego stanowczego odcięcia i zauważ, że pod tym wątkiem też go nie ma.