Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra mam Troche chaos orbow. Chcialbym podbic res plus life ale nie wiem kompletnie jakie itemki kupywac. Czy sa jakies konkretne nazwy itemow? Czytalem zeby unikac unique itemow a w innym poradniku zas polecaja unique Sam juz nie wiem.
#pathofexile
  • 13
@Robocovo: czasami uniq pasuje idealnie pod builda i da dokładnie to czego potrzebujesz, a czasami to co ci się przyda jest wymaksowane w jakimś rare. Z cała pewnością nie powinno się unikać unikatów, ale też nie przeceniać ich i warto sprawdzać czy na trade nie pojawią się rare które mają staty których potrzebujesz. Musisz wiedzieć czego potrzebujesz dla swojego buildu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrystJan: Sa podane dwa unikaty ale na konsoli ich niestety nie ma. Bardziej mi chodzilo ile +life ma miec item albo ile resow. Teraz czeka mnie zmudne szukanie na wysmienitym trade.
@Robocovo: mniej więcej szukasz tak http://poe.trade/search/anihadubokebam kliknij sobie Show Search Form, później tam w formularzu zmień np type na Boots/Helmet i ewentualnie wpisz zamiast Evasion to Armor czy czego tam używasz, ale tym się zbytnio nie przejmuj, może być i bez tego. Do ringów/amuletów/pasków kasujesz Evasion i te defensywne staty całkowicie, zostawiasz tylko mod filter, masz tam wpisane min 84 life i 90 resów, tak pokazuje, żebyś wiedział jak szukać sobie
źródło: comment_MiAJxJ3ansCOfCC02UGqi6J3To7HRjk3.jpg