Wpis z mikrobloga

  • 0
@kodi1911: ehe, już to widzę.
Zawsze jest "ej dawaj na 60km na Żuławy" albo "hehe no wiesz, 3 kółka na Reja w tempie konwersacyjnym i do domu", a konczy grubo ponad setka albo leceniem w trupa na Reja po 3 kółkach rozgrzewki.
Pierdziele, dzisiaj nie wyciągam nawet roweru z domu.
@Line-Storm: @dzester @Wyrewolwerowanyrewolwer
dwa lata nie byłem na żuławach. Sporo dróg wyremontowali, rower sam jechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z takich minusów to dostałem spryskiwaczem od wyprzedzającego mnie bmw x5. Na jego niekorzyść jest to, ze jeżdżę z go pro i prawdopodobnie wszystko będzie widać co #!$%@?. Mogę już się farbować na rudo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz kodi1911 - @Line-Storm: @dzester @Wyrewolwerowanyrewolwer 
dwa lata nie byłem na żuła...
źródło: comment_yMuUIqteUFeuMXBmMVJEJeSL5qzequRe.jpg
dwa lata nie byłem na żuławach. Sporo dróg wyremontowali, rower sam jechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, drogi tam są piękne. Nie dość że jedziesz jak po stole (nie tyle że płasko co równiutko i gładziutko) to mało uczęszczane te drogi są.

Z takich minusów to dostałem spryskiwaczem od wyprzedzającego mnie bmw x5. Na jego niekorzyść jest to, ze jeżdżę z go pro i prawdopodobnie wszystko będzie widać
Pobierz Wyrewolwerowanyrewolwer - > dwa lata nie byłem na żuławach. Sporo dróg wyremontowali,...
źródło: comment_vZmshKmkuylSyQbvhyNVMqECl1cAsBdU.jpg
@Wyrewolwerowanyrewolwer: dokladnie tam to bylo. Dawno nie zostalem tak obtrąbiony na tak krótkim odcinku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z checia bym sie wybral, ale niestety jutro musze byc w Sopocie, wiec przy okazji moze zrobie kilka petli na Reja. Jedziecie gdzies we wtorek wieczorem?