Wpis z mikrobloga

Ostatnio zacząłem rozważać zakup xboxa one do niedzielnego pykania w fife/forze i inne tego typu gierki. Wiadomo jak będzie wyglądać sytuacja po premierze nowej generacji? Xbox one X i ps4 pro zostaną porzucone i nowe gry będą wychodzić tylko na nowe konsole czy obie wersje będą wspierane, ale powiedzmy nowe gry będą wyglądały gorzej na poprzedniej generacji? Bo jeśli tak to chyba warto dołożyć do wersji X, a jeśli nie to kupie zwykłego one za parę stówek i tyle.
#xboxone
  • 12
  • Odpowiedz
@Neevex Raczej na pewno przez chwilę będą jeszcze wspierać starszą generację, dodatkowo nowa nie wyjdzie wcześniej jak za półtorej roku więc mamy jeszcze z dobre dwa lata żeby nacieszyć się sprzętem :) Ja dosłownie godzinę temu odebrałem swojego XOX i już nie mogę się doczekać aż wypróbuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Neevex: Zawsze jak widzę podobny wpis tutaj czy na innych forach to umieram w środku. Jakie to ma znaczenie dla "niedzielnego gracza"? Ja gram dużo i nie ma szans, żebym zagrał we wszystkie interesujące mnie gry, a ten już się martwi czy za dwa lata będą wychodziły nowości. Te gry co wyszły do tej pory przestają się uruchamiać czy co? Ja mam nadzieję, że maksymalnie do roku po wyjściu nowych konsol
  • Odpowiedz
@Griffith: Rozumiem po części o co Ci chodzi, ale zadaję takie pytanie, ponieważ nie siedzę w tym na bieżąco. A znaczenie ma dla mnie takie, że nie jest to wielkim problemem dołożyć trochę więcej i kupić lepszą wersję jeśli ma być ona dłużej wspierana. Natomiast jeśli ma być tylko teraz różnica w grafice, a po premierze next gen wersja xone X będzie wspierana na podobnym poziomie co zwykła wersja no to
  • Odpowiedz
@Neevex: Jak jesteś niedzielny gracz to kup model s, będzie tak samo wspierany po premierze nowych konsol tylko graficznie biednej. Zresztą jak chcesz głównie w fife i forzę pykać to obydwie te gry na modelu podstawowym chodzą w przyzwoitym 1080p
  • Odpowiedz
@rbbxx dzięki () Gwarancji teoretycznie jest ponad 2 lata, moja którą dziś odkupiłem jest z 09.18 więc jeszcze rok i niecałe 3 miesiące. Co do tego przypisywania konta to nawet zapomniałem się go zapytać, napiszę mu w wolnej chwili i wydawał się bardzo ok więc pewnie nawet jeśli konsola jest przypisana, to nie będzie problemu żeby ją "odpisać".
  • Odpowiedz