Wpis z mikrobloga

Ta sprawa nagonki na Bodnara w reżimowych mediach to jest k*rwa jakiś dramat. Ja po prostu nie wierzę. Brawo #tvpis and prezez Kurski za wykorzystywanie śmierci niewinnego dziecka do walki politycznej :/ Przecież słowa Bodnara są rozsądne, istotnie zwraca uwagę na pewien problem - i serio trzeba być kretynem żeby interpretować te słowa jako celową obronę mordercy, wybielanie mordercy i dbanie o niego przez Bodnara... a to reżmiowa tv próbuje nam wcisnąć właśnie. Po co? Po co tak szczuć? Żeby znowu jakiś psychol wydał samosąd jak to było na WOŚP?

Trzeba być niezłym skur****nem żeby takie coś odwalać. Nie wiem kto pracuje w redakcjach TVP, ale to muszą być bardzo smutni ludzie... współczuje im

#tvpis #bekazpisu #4konserwy #neuropa
  • 29
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
"Za niedopuszczalne należy uznać wyprowadzenie zatrzymanego z budynku boso i niekompletnie ubranego, a następnie pozostawienie zatrzymanego w takim stanie, w czasie wykonywania czynności procesowych. Takie zachowanie narusza godność zatrzymanego i stanowi pogwałcenie praw człowieka"


@lucer: A o tym nie wspominasz? A co z tym że jak miał założone kajdanki to go prawie nieśli? Na twoich zdjęciach idą sobie spokojnie.

Druga sprawa, nawet jeśli RPO gdzieś nie zareagował jak to ma
  • Odpowiedz
@grubson234567: Nie kłam.Tak załatwił sprawę że z dwóch miesięcy w pierwszym wyroku w apelacji dostał 10 miesięcy.Sukces.
@miesnakrowa: Bodnar rżnie głupa.Już kiedyś jednej takiej pozwolono iść do łazienki i popełniła samobójstwo.Nazywała się Blida.Nie ma takiej możliwości, żeby przy aresztowaniu pozwolono, żeby zabójca mógł się ubrać.
  • Odpowiedz