Wpis z mikrobloga

@mentalnazielonka: nie mówiąc o tym, że na Ww bez niczego zrobiłem lepszą formę w krótkim czasie niż Noob czy ktokolwiek od niego po latach pieprzenia na wykopie o dietach tłuszczowych. Dodatkowo nigdy pierwsze nie zaatakowałem nikogo, nie wyzywałem, akceptowałem inne punkty widzenia, żywienia, sama moja żona i pół rodziny jest we mnie wrzucona na tłuszczówce. Kolegę boli tyłek, zaczął mnie wyzywać od bolszewików, sterydziarzy zarzucać dziewne rzeczy oraz robić pomówienia. Dla
@Kasahara My to wiemy, ale ja sie #!$%@?łem bo wiem po co to napisał. Jak wrzuciłeś wyniki ostatnio którymi zamknales mu morde to co? Nie ustosunkowal sie.

Poczekal tydzien analizujac pewnie wszystkie wpisy zeby cos dopasowac do swojej tezy.

Dlatego tak spialem dupe i jeszcze jakis swiezak mu tam wtorowal - kosmos.
@Kasahara: żaden problem bo sam mam astmę ( ͡º ͜ʖ͡º), ale kolega @mentalnazielonka próbuje chyba coś komuś na siłę udowadniać, a ja tylko stwierdziłem fakt, btw. to dalibyście spokój już z noobem oszołomem bo więcej wojenek na tagu się robi niż jakiegokolwiek wartościowego kontentu
@mentalnazielonka:

3.5 stażu +10 razy wrzucanie badania - chryste Panie z całem branży nikt tyle nie dał badań

Zaczął posądzać, że biję testosteron - dałem wyniki - wyszło, ze nie - przeprosin zero
Później wymyślił, że jednak T3 biorę - dałem wyniki - wyszło, że nie - przeprosin zero
Teraz wymyslił, ze mam się za 500 PLN uwaga - badać do 2 tygodnie oraz wywlekać to do czego mówiłem otwarcie -
@bart0sz:

Wiesz, ze marihuana też jest środkiem dopingującym? :). Nie biorę SAA (testosteronu, nandrolonów, pochodnych DHT), co dla 90 % oznacza bycie naturalem (nie biorę też SARMów, prohormonów, insuliny, t3, hgh) - była tu na ten temat dyskusja, ankiety. 10 % to ocenia inaczej i się na to godzę - spoko, ich zdanie/pogląd nie mam problemu. Dla 5 % osób też kreatyna to doping czy yohimbina albo kofeina

Stymulant, biorę go
@mentalnazielonka: nie wiem czemu mnie tak #!$%@? skoro nawet temat Ciebie nie dotyczy, a ja slowem nie wspomnialem, ze komus to proponuje, no #!$%@? litosci typie.
@Kasahara: No #!$%@?, nie moja sprawa, nawet nie wiem po co sie i tam udzielilem, poruszenie jakbys mial byc jedynym gosciem, ktory cos na tym portalu zazywa, ja tam sie wylaczam z dyskusji bo to nie moja sprawa, nic mi generalnie do tego, po
@eMAGieIKa44: Bjergen też #!$%@?, podobnie jak 99% norweskich sportowców dyscyplin wytrzymałościowych mających astmę.
Poza tym jeśli ktoś myśli, że Sally to są jakieś czary to się mocno zdziwi, do clena nie ma podjazdu, spalanie na tym jest może 1% szybsze. Jedyne dlaczego to stosuję to fakt, że mnie dobrze nakręca, po jakimś czasie subtelnie poprawia wydolność, ogólnie po sally czuję się znakomicie. Gdyby nie okoliczności i występowanie to kofeina byłab tak