Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry vikop.ru,

Jesteśmy zieloni i przygotowaliśmy z tej okazji rozdajo. Wyłapać można fajną pomadę do stylizacji włosów - woskową Schmiere Knuppelhart.

Chwyt: Bardzo Mocny
Zapach: płyn po goleniu
Połysk: wysoki

Aby wziąć udział:

1. Plusuj wpis!
2. Dołącz do naszej grupy na FB! (wkrótce stały kod rabatowy dla członków)

Głosować można do jutra, do godziny 23:00. Losowanie przeprowadzimy przy użyciu mirkorandom. Zieloni też mogą głosować :)

--------------

Jednocześnie informacja, że z kodem "DZIENOJCA" otrzymujecie 15% zniżki na asortyment https://stylishsoul.pl - kod ważny do niedzieli ;)

stylishsoul_pl - Dzień Dobry vikop.ru,

Jesteśmy zieloni i przygotowaliśmy z tej ok...

źródło: comment_C7UvlRyHXT1BvbCjCApRGJraQvaI1eOz.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@AchtKommaAcht

Ta ostatnia trzymała najmocniej, ale z czasem i tak puszczala, a jak się rozoierdolilo to wyglądałem jak marek mostowiak z tlustymi wlosami

Bro bro.
A wiesz co jest najgorsze? Ze koniec koncow miedzy tymi pomadami, a beach boyem roznica jest jedynie w zapachu i cenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soggoth:
Co tz #!$%@?
Jak już lecisz pod klasyczne fryzury to dobra pomada na włosach ma ogromne znaczenie.
Na biczboju to #!$%@? zrobię a nie jakiegoś pompa xD
Ofc, różnice między poszczególnymi typami pomad (wosk, wodniak, glinka) to głównie kwestia preferencji i zapachu, ale stawiać wszystko na równi z biczbojem (który sam w sobie jest dobrym, budżetowym produktem) to tak se o. Miałem grzywke jeszcze niedawno za nos, i boki również
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AchtKommaAcht: to jest mocna pomada, zuzylem cala puche. Jej jedyny mankament to bardzo dlugie zasychanie na wlosach. Moze zle ja aplikowales, wcierales w cale wlosy czy po wierzchu?
  • Odpowiedz
@Ebriel : VB2 jest tylko mocnym woskiem. Jak dla mnie świetne woski to Lockhart’s Light, Cynamon X od pomps Not Dead, Flagship Jägership, IVR BRU Medium i najlepszy na świecie Lockhart’s Medium

A knupp zjada vb2 na śniadanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apaczacz: ja rozgrzewa spora ilość w łapach i potem czochram sobie włosy w każdą stronę. Potem staram się ułożyć włosy Szczotka. I susze, po czym jeszcze raz poprawiam. Byłem teraz na rowerze i mam fryzurę w której mógłbym reklamować McDonald.
  • Odpowiedz