Wpis z mikrobloga

Czemu musiałem się urodzić, polaczkiem... jprd prawie 200 państw na świecie i akurat polska.... już chyba bym wolał być mokebe w afryce, albo czystym aryjczykiem.....
#przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Harmonia: Gdy bym chciał wyleczyć swoje s----------e, to bym musiał zostawić u psychologów dziesiątki tysięcy złotych, od zawsze mi wmawiano że jestem ty najgorszym i inni zawsze będą mieli lepiej ode mnie bo jak już musi być i jest to tak głęboko zakorzenione we łbie że nie da się z tym zrobić, już w postawówce wysłali mnie do psychologa i
już w tedy powiedzial matce że nic ze mnie nie
  • Odpowiedz
@Harmonia: Jakbyś miał takie wspomnienia z życia #przegrywa to byś tak nie pisal. Bardzo trudno jest wyprostować i wymazać z pamięci wspomnienia z nieszczęść i cierpień oraz pragnień seksualnych które dotknęły ludzi.
  • Odpowiedz
@Harmonia: A co mi pozostało, ponarzekam to trochę lepiej się czuję, właściwie cały dzień rozmawiam ze sobą, bo nie mam z kim rozmawiać, 0 znajomych, w miejscowości w której mieszkam jestem postrzegany jako h-j wie co właściwie, największe popychadło, nie mam pieniędzy na terapię, i żyję marzeniami które nigdy się nie spełnią bo nie mają prawa się spełnić...
  • Odpowiedz