Wpis z mikrobloga

@Poro6niec: Byłeś dzisiaj w pracy? U mnie to akurat ciężko odróżnić, bo mam etat z nienormowanym czasem i do tego własną firmę, ale ogólnie był spokój. Nikt nie dzwonił, wszyscy chyba świętowali. Mogłem spokojnie posiedzieć u rodziców, auto wprowadziłem na podwórko, odgrzybiłem klimę, później posiedzieliśmy przy cieście i kawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie obchodziłem jakoś specjalnie tego dnia, ale nie neguję przynajmniej, że ludzie mają do
@Poro6niec: To ci powiem, że dziś miałeś wolne, bo Morawiecki ustalił zakończenie roku na wczoraj. Ale posłuchaj najlepszego! Jeśli by tego nie zrobił, to i tak miałbyś wolne! Właśnie z powodu katolików modlących się na ulicach.
To ci powiem, że dziś miałeś wolne, bo Morawiecki ustalił zakończenie roku na wczoraj.


@HenryMorgan: Wolne to ja mam od grudnia, gdy rzuciłem sql bo facetka od matmy się na mnie uwzięła, więc dałem sobie spokój z tym wszystkim
Dlaczego w ogóle wszyscy muszą epatować religią i indoktrynacją. Parady równości też powinny się odbywać w jakichś halach żeby ich nikt nie widział.
Wolne to ja mam od grudnia, gdy rzuciłem sql bo facetka od matmy się na mnie uwzięła, więc dałem sobie spokój z tym wszystkim


@Poro6niec: Widzę, że bardzo, ale to bardzo dobrze trollujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)-