Wpis z mikrobloga

Trochę dziwnie ze Madzia cały tydzień po wyjściu spędza z przyjaciółmi, a rodziców olała xD

Nawet przy wyjściu z BB nie wiedziała jak się z nimi przywitać i bardziej cieszyła się z widoku przyjaciół.
#bigbrother
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BananowyBananowiec: jakie #!$%@? argumenty? Nie chodzi mi żeby siedziała z rodzicami cały czas - ale w normalnym środowisku jest tak ze chyba na pierwszym miejscu jest rodzina a potem przyjaciele/znajomi :) stad moje zdziwienie i mówię tez o sytuacji gdy wychodziła ze nawet prezenter zadał pytanie Madzi czy nie poznaje rodziców bo nawet do nich nie podeszła :]
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: co ty #!$%@?.
1) Madzia po programie wybrała się ze znajomymi na kolacje a potem hotel z Olo
2) na drugi dzień była już z przyjaciółmi i z nim była pod domkami.
3) sama przyznała ze nie rozmawiała jeszcze z rodzicami tak bardziej :]
4) prezenter przy wyjściu sam był zdziwiony i zapytał czy w ogóle poznaje rodziców bo nawet do nich sama nie podeszła
  • Odpowiedz
@Zalogowalam_sie: troche kultury do gita bananusia kochanego. co do jukejskiejo pustostana to możę dotarło coś do tej jej główki jak każdy jej maglował że ma chorą relacje z rodziną. bez powodu nie #!$%@?ła przed nimi do programu telewizyjnego na 3 miechy. a co do Olka to on juz tu w polszy siedzi x czasu i nie sądzę że jeździ co tydzień do starych na ukraine, więc wątpię że cokolwiek się
  • Odpowiedz
@CzarneChmury: Przecież ona tysiąc razy mówiła jaką ma relację z rodziną. To nie jest nic dobrego. I serio nie dziwi mnie, że nie chce spędzać z nimi czasu, bo ja od takiej Marioli też spieprzałabym jak najdalej (ojciec to tam chyba totalnie nieobecny w sumie). Była w poniedziałek, coś tam pogadały, posłuchała pierdzielenia Marioli, że Kutanio lepszy niż Olek, wyszła i robi swoje. W programie każdy jej tłumaczył, że jej
  • Odpowiedz